PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=279217}

Bezcenny dar

The Ultimate Gift
7,5 25 433
oceny
7,5 10 1 25433
Bezcenny dar
powrót do forum filmu Bezcenny dar

Jesli ktos lubi smutne historie w ekstra uproszczonym wydaniu z happy endem, to jest wlasciwy wybor. Dla calej reszty, ktora poszukuje czegos wiecej (czytaj: dobrej gry aktorskiej, dobrej sciezki dzwiekowej, dobrze poprowadzonej fabuly) - szczerze odradzam. Historia z potencjalem, niestety - wyszlo jak zawsze. 4/10

ocenił(a) film na 10
magdalen007

od tego typu produkcji ciesko wymagac az tyle(chodz jest ten za:) poprostu zalozeniem byly prawdy moralne i pokazanie ze dajac od siebie z serca dostajemy dopiero pelnie zycia, moralny podbudulec jestem za ta produkcja

ocenił(a) film na 4
magdalen007

Film moim zdaniem beznadziejny.. za długi , po godzinie myślałam, że nie dotrwam do końca. Gra aktorska Fullera była tak sztywna i sztuczna, że myślałam że oglądam M jak miłość z udziałem Mroczków. Przez to w ogóle mnie nie poruszył . Denerwowała mnie mała, rozkapryszona dziewczyna z niewyparzonym językiem, która jak zwykle jest mądrzejsza od dorosłych. Fabuła denna- facet mający kasy jak lodu podążający za instrukcjami dziadka na odtwarzaczu mp4 był wręcz śmieszny. Nie wiem skąd ta dobra ocena- film kompletnie nie dla mnie. Zawiodłam się.

ocenił(a) film na 3
renata_

Fabuła też nie jest odkrywcza.

użytkownik usunięty
renata_

Podpisuję się pod tym wszystkim, chciałabym napisać to samo ale nie ma co się powtarzać.

magdalen007

dobrze prawisz :) zgadzam się aczkolwiek od siebie dodam, że ujęła mnie postać tej dziewczynki, dlatego też "aż" 5

ocenił(a) film na 4
magdalen007

Slaby ,fabula naiwna,takie troche familijne kino. Dla mnie tylko 4/10 Dziewczynka gra ponizej przecietnej.Nieraz daje sie wciagnac w ladne,romantyczne historie,ale tu znudzilam sie w polowie.Albo nawet wczesniej.

magdalen007

dltego baaaaardzo polscy widzowie go nie lykaja ;)

magdalen007

Nie rozumiem, dlaczego czepiacie się fabuły. Z tego, co wiem, to film jest ekranizacją książki, zatem trudno mieć pretensje o głupią fabułę do producentów/scenarzystów filmu. Jeśli już, to raczej do autora książki. Uważam, że film zrobiono ze względu na umoralniające przesłanie, a nie po to żeby wystartował do oscara.

ocenił(a) film na 6
magdalen007

Praktycznie od samego początku wiadomo jak skończy się historia, zbyt długi...

karolina100

Nie do końca. Oczywiście wiadomo było że dojdzie do pieniędzy ale jak się to odbyło.. nie było to przewidywalne. Watek z mała Emily był piękny, wzruszający no i zaskakujący. Już nie mówić o tym jak spożytkował te pieniądze...

magdalen007

Fabuła była prowadzona bardzo dobrze, gra aktorska może nie była wybitna (ale Abigail Breslin była jak zwykle świetna -przyćmiewała dorosłych aktorów i to mimo iż de facto grała rolę drugoplanową) ale to nie tego typu film żeby wymagać aktorskiego mistrzostwa, także nie jest to film w którym motywy muzyczne miałby znaczenie. Po prostu fabuła tego filmu broni się sama bez takich dodatków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones