PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93765}
5,8 3 896
ocen
5,8 10 1 3896
Bezlitosny morderca
powrót do forum filmu Bezlitosny morderca

Jestem właśnie w połowie oglądania i niestety trochę rozczarowana...
Wydaje mi się, że do tej roli zdecydowanie bardziej pasowałby Vince Vaugh, ma potencjał i właśnie taką specyficzną, dosyć tajemniczą urodę, którą niestety wykorzystują w niewiele wartych komedyjkach...
Co do filmu...nie wiem jak rozwinie się watek dziewczyny ("narzeczonej") Bundy'ego (napisze o swoich obiekcjach później), ale na chwilę obecną mam wrażenie, że jest wręcz niespełna rozumu:/ zdaję sobie sprawę, że można komuś ufać, ale na litość boską on ją traktuje jak chce (tutaj zaraz napiszecie, ze o to w tym chodzi), a nie prosze państwa...coś nie tak z tą kobietą...facet dusi ją podczas seksu (swoją drogą typowa, modelowa "kłoda"), wrzuca do wody, poniża, obraża, przywiązuje nogi do łóżka i każe udawać martwą, a ona nawet przez chwilę nie pomyśli, że z nim coś nie tak? nie wiem jak będzie później, ale ta gra aktorska nie bardzo mi do tego filmu pasuje...ta jego dziewczyna taka nijaka (nie chodzi mi o urodę, ale o charakter), on podobnie...nie ma w sobie czegoś co przyciąga...do prawdziwego Bundy'ego przed egzekucją przychodzilo okolo 200 listów dziennie, kobiety wyznawały mu miłość i uwielbienie, na chwile obecną ten aktor mnie nie przekonuje,a film przypomina mi coś z serii "okruchy życia"(środowy cykl w TVP1), ale idę oglądać dalej...

hona7

nie no teraz jestem przy scenie, gdzie Bundy bzyka się w sali odwiedzin przy bankomacie...:/ to były inne czasy, ale nie wiem jak ktoś dopuścił do tego, żeby uprawiac seks aż tak publicznie? nawet przy dzieciach :/

hona7

przepraszam, nie przy bankomacie tylko automacie !!!

ocenił(a) film na 8
hona7

To mnie też zaskoczyło..Ale o tym,że tę panienkę Bundy w więzieniu poślubił-i ona powiła córkę-z tych spotkań"pod automatem"..to nic nie powiedzieli..Sobie i córce zmieniła nazwisko..Dzieci;cóż..Chyba..gorsze rzeczy widywały na codzień..Rację ma przedmówczyni,że ta reżyseria i postaci pierwszoplanowe-tak..łaziornie potraktowane..Jakoś te mordowane dziewczyny-też nie przekonujące-z wyjątkiem mordu po I ucieczce..Jego dziewczyna-cóż;tak ogłupić potrafi..miłość..Problem-dla mnie jest..Bo gdzie się kończy normalność zachowania -a zaczyna choroba?Bo..jeśli za.niekaralną przyjmiemy normalnośc-z normami współżycia społecznego-że kobiety nie po to sa,żeby je walić łyżką do opon-i gwałcić bezmała trupy-bo tylko wtedy jest dobrze?czy..człowieka tak odbiegającego od "normy"-można nazwać "zdrowym"i poddawać karze?I czym ta kara ma być?Zemstą?Izolacją ze społeczeństwa-dalej chcącego żyć "w normie"i dla własnego bezpieczeńśtwa-eliminującego zwyrodnialca?Dla mnie takie zachowanie-to choroba-i w powszechnym uznaniu-takich ludzi karać śmiercią nie należałoby.."Zasłużył"niewątpliwie..Tylko..gdzie się kończy "zasłużył"-a zaczyna choroba?Podobno był niesamowicie inteligentny;o dużym uroku osobistym..Agenci FBI tropiący innego seryjnego mordercę "znad Green River"-tez jest film-2 częściowy-b.dobry!-podobno usiłowali się Bundy'ego radzić,jak go szukać..Niewiele się dowiedzieli..Psychiczny geniusz-zagrażający społeczeństwu-ze związku kazirodczego-co na pewno było zasadniczą przyczyną..Paskudne..

ocenił(a) film na 6
dobbiacco_attersee

Zgadzam się, też mnie zastanawiało, jak to jest możliwe, że on podczas seksu ze swoją dziewczyną powiedział jej żeby udawała martwą, dusząc ją i wpadając w ściekłość przy czynności która w zasadzie jest przyjemna, ją to nie zstanowiło? No albo ta kobieta sama była nienormalna, albo bardzo na niego zapatrzona.
Mnie również wydaje się, że on wcale nie był zdrowy psychicznie. No sory, ale nekrofilia i malowanie twarzy kobiecie, którą osobiście się zabiło, nie jest przejawem pełni zdrowia psychicznego, zabijanie nie jest takim przejawem, leżenie nago po upojnych chwilach z martwą kobietą, która chwile temu się zabiło również nie jest normalne, więc o czym my mówimy? Odnośnie kary, szczerze mówiąc mam mieszane odczucia... Takiego człowieka za nic na świecie nie da się już zresocjalizować. Osobiście to sama bym go cięła aż do kości i sypała solą i tutaj nawet ciężka choroba psychiczna by mi nie przeszkodziła.
W różnych źródłach ilość ofiar podawana jest nawet około 100, więc jeżeli zabiłe tyle osób, to doskonale zdawał sobie sprawę z tego co robi, nie robił tego w afekcie, a bardziej byłabym skłonna powiedzieć, iż działał pod wpływem impulsu i to na tle seksualnym.

ocenił(a) film na 7
hona7

najpierw obejrz caly film a pozniej komentuj nastepnym razem

astok0

jeśli już to "obejrzyj"

ocenił(a) film na 7
hona7

nie wierze ze jestes takim idiotom ze nie potrafisz domyslec sie co mam na mysli pisząc "obejrz"
n/c

astok0

A ja nie wierze, że jesteś takim "debilem", że nie potrafisz napisać PROSTEGO słowa - OBEJRZYJ.
Ubliżasz człowiekowi od idiotów a sam jesteś jeszcze większym. Ludzka głupota nie zna granic.
n/c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones