PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32616}

Bezsenność

Insomnia
7,2 86 055
ocen
7,2 10 1 86055
6,8 20
ocen krytyków
Bezsenność
powrót do forum filmu Bezsenność

Średniak...

ocenił(a) film na 5

Niezły Pacino i dobre zakończenie podnoszą poziom, ale pozostała dwójka aktorów chyba nie najlepiej dobrana, Robin Williams bardziej mi pasuję do filmów pokroju Jumanji, a Swank nie ogląda się zbyt przyjemnie...

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

To nie jest film dla wszystkich. Akcji tu jak na lekarstwo, bardziej chodzi o zgłębienie umysłu policjanta i zbrodniarza, ich podobieństw, weryfikacji umiejętności i przekonań. Dormer, który zawsze myślał że cel uświęca środki, podrzucał dowody itp. w ostatniej scenie, mimo ze nie bedzie to miało dla jego kariery żadnego znaczenia, nie pozwala wyrzucić łuski. Finch, którego w trakcie filmu byliśmy nawet skłonni nieco polubić, okazuje sie groźnym psychopatom, który zrobi wszystko by nie trafić za kratki. Tak więc, jeżeli nie interesują cię tego typu niuanse to fakt- film był nudny, bo jako kryminał sprawdza się słabo. Williams zaskakująco dobrze wg mnie sprawdził się w tej roli, choć i tak ekran kradnie Pacino, a Swank też trzyma poziom, choć fakt faktem, do najładniejszych nie należy...

ocenił(a) film na 10
Ajlajkgudmuwis

Idealnie powiedzianie :) Ja do Hilary nie mam jako takich zastrzeżeń, nie wzbudza we mnie negatywnych emocji, ani pozytywnych - jest, bo jest - szaczególnie w tym filmie. Racja, Pacino gra tu pierwsze skrzypce.

ocenił(a) film na 7
Ajlajkgudmuwis

Piszesz w liczbie mnogiej że skłonni byliśmy polubić Fincha. No to ja się z tego grona wypisuję.
I racja - to jest kino nie dla każdego. Na pewno nie dla niecierpliwych nastolatków.

ocenił(a) film na 9
armarange

Dyskusje prowadzić z chlopcem, któremu Williams bardziej pasuje do Jumanji... Bardzo mocna argumentacja. Powiedział co wiedział, a na avatarze zapewne idol tego otóż chłopca, Justin Bieber. Czasami jak widzę te posty to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

SzymonS1

wielki znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

ocenił(a) film na 5
kotbury

"kolego" powtarzasz się tymi hejtami już gdzie się da...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones