PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490204}

Biała i Strzała podbijają kosmos 3D

Belka i Strelka. Zvezdnye sobaki
5,6 4 247
ocen
5,6 10 1 4247
Biała i Strzała podbijają kosmos 3D
powrót do forum filmu Biała i Strzała podbijają kosmos 3D

Znalazłam informacje,że w tym roku ma się ukazać druga część przygód o 'kosmicznych' psiakach
:) Tym razem na bohaterów czeka misja na księżycu.

ocenił(a) film na 10
Bialawilczyca7

Też o tym słyszałam ;) na moim blogu biala-i-strzala.blog. pl można zobaczyć dużo informacji na ten temat.

ocenił(a) film na 9
Dziobasky

Superowy blog! :3

ocenił(a) film na 10
Bialawilczyca7

Dziękuję ;) starałam się żeby był jak najlepszy i aktualizuję go prawie codziennie (coś poprawiam itp.)

ocenił(a) film na 10
Bialawilczyca7

przeglądając grafikę (wpisałam ,,biała i strzała") i wyszedł mi taki obrazek ze Strzałą i jakimiś szczeniakami na przezroczystym tle i wogule jak wpisze się ,,biała i strzała" to jest tego cała masa lub jak się kliknie przezroczyste czy to świadczy o jakimś zapowiadającym się filmi? może ktoś wie

ocenił(a) film na 9
julitka123_1106

Akurat obrazki ze Strzałą pochodzą prawdopodobnie z bloga Dziobasky ( http://bialaistrzala.blogspot.com/ ) i znalazły się również w Google grafice. A co do drugiej części to film już ponoć jest, miał premierę itp. ale w Polsce go nie ma.

ocenił(a) film na 10
Bialawilczyca7

nie ma w polskim dubbingu ale można go już obejrzeć za darmo! znalazłam kilka dni temu i jest na moim blogu link tylko musisz wejść w ,,Biała i Strzała" a później ,,Filmy" a w ogóle to na bocznym pasku na blogu też jest link ;) sama oglądałam i film jest spoko! =D

ocenił(a) film na 9
Dziobasky

O,fajnie że jest dostępny za darmo :D szkoda tylko że po rusku :( Jakbyś kiedyś znalazła ten film z napisami PL lub chociaż po angielsku to proszę,daj mi znać :D

ocenił(a) film na 10
Bialawilczyca7

i to jest dobry pomysł!
przypomniałaś mi że mam takiego kolegę który przyjaźni sie z ruskiem i on mi już kiedyś tłumaczył tą bajkę o szczeniakach Białej (chodzi o polskie napisy) tylko że to tak jakby ,,nielegalne" i musiałabyś podać linka do swojego Google+ ;)

ocenił(a) film na 9
Dziobasky

Ok, link mogę dać tyle że nie wiem za bardzo po co xD https://plus.google.com/u/0/b/106491201420653247661/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones