PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490204}

Biała i Strzała podbijają kosmos 3D

Belka i Strelka. Zvezdnye sobaki
5,6 4 247
ocen
5,6 10 1 4247
Biała i Strzała podbijają kosmos 3D
powrót do forum filmu Biała i Strzała podbijają kosmos 3D

Fujjj....

ocenił(a) film na 2

Film nie fajny, bez humoru, a ta wersja 3D paskudna jak noc w Wałbrzychu. Oczy mnie bolały. Rusy faworyzują siebie że są lepsi od amerykanów. Daje 2

ocenił(a) film na 8
RAMMSTEINRULEZ

"Rusy faworyzują siebie że są lepsi od amerykanów."
A czy tego samego nie robią Amerykanie? A może mi powiesz, że początkowy etap wyścigu w kosmos należał do Amerykanów? No proszę Cię, minimum wiedzy historycznej każdy chyba powinien mieć. Jeżeli jesteś w tej dziedzinie ignorantem, to zapewniam Ciebie, że w mgnieniu oka nadrobisz braki. Poczytaj o rywalizacji między USA i ZSRR w kwestii podboju kosmosu. Akcja bajki dzieje się w okresie kiedy to pod względem wyścigu w kosmos palmę pierwszeństwa dzierżył Związek Radziecki. I to jaki masz stosunek do Rosji nie ma wpływu na fakty. Zresztą, co to za wada, że Rosjanie zrobili film o sobie? Amerykanie robią tak od lat, więc nie wiem gdzie jest tutaj minus. Tym bardziej, że nie ma w tym obrazie żadnych treści antyamerykańskich czy prosowieckich.

ocenił(a) film na 2
ThePanB

no wiesz, o rusach mi starzy mówili że sie faworyzowali, ale dzięki za korekte

ocenił(a) film na 1
RAMMSTEINRULEZ

ta bajka jest po prostu beznadziejna ;p
a co do ruskow to zgadzam sie z tobą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones