PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3752}

Biały aligator

Albino Alligator
6,0 611
ocen
6,0 10 1 611
Biały aligator
powrót do forum filmu Biały aligator

gościu patrzy na dowód laski - o dawca organów, ' zamknij ryj dziwko bo zostaniesz dawcą organów wcześniej niż planowałaś '' :) hahaha

Mothyff

''co myślisz? - psychopaci nie myślą' :)

Mothyff

Na przykład w "Trzech billboardach..." są cięte riposty na niezłym poziomie. To, co cytujesz, to bardzo niewyszukana agresja słowna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

Wyganiasz mnie z publicznego forum tak? :)

hyrkan

zacznij żyć trollu! już za późno? za głęboka jama? no jak mi przykro...

Mothyff

W sumie to dziwne, że akurat cięte, jeśli nie obraźliwe, uwagi masz za szczyt świetności tekstu.

Naprawdę na tym polega świetny tekst? A nie na tym, że przekazuje w zręczny sposób ciekawe informacje?

hyrkan

wyszukiwanie tematów przez trolla, na tym polega życie?

Mothyff

Myślisz, że gdybym kopiował obelgi, miałbyś o mnie lepsze zdanie? :D

hyrkan

tak bo przynajmniej byś nie tracił życia na trollowaniu i wyszukiwaniu.

Mothyff

Ani na sprawdzaniu w słownikach używanych słów, ani na nauce, ani na obcowaniu z kulturą.

Chwaliłeś się jednak, że piszesz tysiące postów. Czyli tracisz życie na pisaniu bzdur, bo nie tracisz życia na szukaniu informacji? :)

hyrkan

dziękuję że twoje tracenie życia na trollowaniu mnie to 'obcowanie z kulturą' no cóż ktoś kultury musi uczyć takich tępych trolli.

Mothyff

O widzisz, znów musisz zmanipulować czyjeś słowa, bo bez tego byś nie umiał do nich nawiązać. :)

Zabawne, że to, co masz za pisanie "z grzeczności" w moim otoczeniu uznane jest za niegrzeczne. Nie dziwi mnie jednak, że chcesz tego uczyć.

hyrkan

o a tu opinia o tobie twojej innej ofiary :Hyrkan ty się nie baw w odczytywanie godzin. Koledzy z filmwebu to umieją, tu kariery nie zrobisz.
Ja ci mówie zostaw to i wracaj do gadania z trollami ;D''
ile setek ofiar masz na trollowym koncie?

Mothyff

Takich, które piszą bez treści? :)

No, piszących bez treści to serio są setki, kopista jeden.

hyrkan

ileż to setek ludzi już strollowałeś? co wchodzę w twój temat to tylko trollujesz i trollujesz ludzi miesiącami, wszyscy mają ciebie dosć, czy naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż trolling?

Mothyff

Wyszukujesz moje tematy? :)

Pod względem dialogów polecam "Rosencrantz i Guildenstern nie żyją". To film ze znacznymi elementami teatru, wobec tego dialog jest tam bardzo ważną częścią przekazu (nie tylko służy doinformowaniu widza w podstawowych kwestiach, jakie imiona mają bohaterowie i po co gdzieś jadą - w tych kwestiach zresztą film daje bardzo niewiele odpowiedzi).

Ważność dialogu oczywiście jest czymś o wiele głębszym niż ciętość riposty.

hyrkan

won trollu !

Mothyff

Widziałeś "Rosencrantza..."?
Albo "Wenus w futrze" lub "Rzeź"? Filmy oparte na dialogu. Oczywiście nie na banalnej ciętej ripoście.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

A teraz wróćmy do tematu:
Jakie Ty wymienisz filmy oparte na ciekawym dialogu?

ocenił(a) film na 7
hyrkan

Oskar ze Slayem

compresorrr

nie pisz do niego - śledził i prześladował mnie kilka miesięcy ! to troll bez życia i to dosyć smutne.

ocenił(a) film na 7
Mothyff

dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones