PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32888}

Biały oleander

White Oleander
7,5 51 921
ocen
7,5 10 1 51921
5,2 5
ocen krytyków
Biały oleander
powrót do forum filmu Biały oleander

NOSTALGIA ANIOŁA 2

ocenił(a) film na 6

Dramat na widowni, umrzeć można bo nuda nie do zniesienia

użytkownik usunięty
Ender69

widać od razu, że nie rozumiesz przesłania tego filmu. Niczego innego nie można oczekiwać od ludzi prymitywnych.

ocenił(a) film na 6

od ludzi prymitywnych nie można niczego innego oczekiwać niż przemocy i obrażania innych. historia w tym filmie jest dość prosta i prozaiczna dlatego twórca powinien mocno skupić się na portrecie psychologicznym postaci. za to lubię np. kino skandynawskie. W tym, jak w większości (oczywiście nie we wszystkich) amerykańskich zamiast tego dominuje pompatyczność, ckliwość i wielkie słowa, uniwersalne prawdy itd. początkujący oglądacze filmów na to się nabierają natomiast wielbicielom sztuki filmowej robi się słabo na taki widok. teraz w sumie zrobiło mi się przykro bo dla potwierdzenia sprawdziłem jakie filmy oglądasz i jak "barbie księżniczka i żebraczka" ma ocenę 9 to nie ma co dalej dyskutować. z ostatnich bajek polecam "hotel transylvania".

użytkownik usunięty
Ender69

Nie wiem mam konto z siostrą na społę więc nie wiem o co chodzi z tymi Barbie, ale ok. Ja ci tylko mówię, że nie rozumiesz przesłania filmu . Film nie jest prosty, jest na myślenie. Ale cóż każdy ma swoje zdanie :)

ocenił(a) film na 7
Ender69

Film w sumie niezły a nawet dobry, ale do Nostalgii anioła to mu jeszcze daleko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones