PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4160}

Biali nie potrafią skakać

White Men Can't Jump
7,0 30 188
ocen
7,0 10 1 30188
6,6 8
ocen krytyków
Biali nie potrafią skakać
powrót do forum filmu Biali nie potrafią skakać

nawet fajny filmik.Super gra w kosza,fajne teksty i nawet dobrze sie skonczyło..:))

ocenił(a) film na 9
pawelec0905

Właśnie bardzo źle się skończyło bo Gloria odeszła od Billy'ego i to dla mnie największy minus filmu :(

_Candy_

Zakończenie nie było za bardzo szczęśliwe - od Billy'ego odeszła dziewczyna, a Sydney został okradziony. Ale wygrali mecz i było dobrze. Dobre zakończenie nie zawsze musi być szczęśliwe.

ocenił(a) film na 5
mr_blonde

Bo ile można zamęczać widza szczęśliwymi komentarzami typu "żyli długo i szczęśliwie"...na samą myśl,że miałbym zobaczyć całujących się Billy'ego i Glorię na tle napisów końcowych,dostaję mdłości...

ocenił(a) film na 9
mikrobas

Świetnie powiedziane. Jak dla mnie zakończenie jest idealne. Może jestem inny, ale melodramatyczne zakończenie kiedy Gloria wraca, zepsułoby cały film.
Odeszłą bo złamał zasady. Nieważne, czy wygrał, czy przegrał. Złamał jej zasady. Ten film pokazuje jak świat postrzegają kobiety, a jak mężczyźni. Dla Glorii nie było ważne czy jej chłopak wygra czy nie. Chciała, aby dla niej zrezygnował. Billy natomiast nie dośc że miał kumpla w potrzebie, to jeszcze dług u niego. SAMO ŻYCIE + to co kocham, czyli koszykówka.
10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones