PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4160}

Biali nie potrafią skakać

White Men Can't Jump
7,0 30 174
oceny
7,0 10 1 30174
6,6 8
ocen krytyków
Biali nie potrafią skakać
powrót do forum filmu Biali nie potrafią skakać

by nie przeszedł na pewno. to jest rasizm ze tytuł "biali nie potrafią skakać nikogo nie rusza a tytuł taki jak u góry od razu by wzbudził oburzenie,

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
nd39

o, jakiś rasista

wiktork

Czarny rasizm Ci pasi, a biały nie? ;d

ocenił(a) film na 8
nd39

żaden?

wiktork

No ok, racja. Ale weź pod uwagę, że tytuł "Czarni(...)" by nie przeszedł.

ocenił(a) film na 8
nd39

bo czarni są zbyt wrażliwi i nie mają dystansu. oczywiście na nas nikt przez laty nie gadał "białasie to białasie tamto, idź to, nie możesz tego".
mnie ten tytuł zupełnie nie bulwersuje, sam kiedyś próbowałem skakać i sam wiem jak było (śmiech)

Fry_w_Kosmosie

hah...przy jednej scenie się uśmiałem, jak Billy gadając z Sidneyem zaczął nabijać się z niego imitując 'pedalskie' ruchy...stawiając przy tym na dziuba czapke z daszkiem...byłbym wdzięczny jakby ktoś mógł podać link do (najlepiej) całej sceny :P

ttoommyy

Dokładnie, wiktork ma rację. Nas (białych) nikt nie trzymał masowo w niewoli, nie topił (patrz. Amistad) i noie robił wielu innych rzeczy które mi wyrządziliśmy czarnej rasie. jak już to najczęściej zabijaliśmy się między sobą. Sumując, troche nie dziwię się iż murzyni żywią do nas taką niechęć. No, ale za jakiś czas możliwe że dalsze pokolenia o tym wszystkim zapomną i będą żyć naprawdę jak brat z bratem <biały, czarny... nieważne). Takie moje marzenie :), no ale na pewno nie nastąpi to zbyt szybko, raczej nie dożyjemy..

lokhy

Dajcie spokój... Już taką ideologię dorabiać. Gdyby nie biali, to czarni już dawno by wyginęli. Zresztą, po co używać słowa "my". Raczej wątpię, by przodkowie kogoś z nas w jakiś szczególny sposób gnębili murzynów. A to co czarni robią choćby z RPA to jest dopiero tragedia.

ocenił(a) film na 8
nd39

jak to by wyginęli? lwy i inne tygrysy by ich wszystkich zjadły?

ocenił(a) film na 8
wiktork

z głodu i aids by poumierali a resztę by lwy i tygryski zjadły^^

r0hnin

tylko że gdyby nie biali ludzie to nie było by aids w afryce

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pierdolnij się w łeb gosciu

ocenił(a) film na 10
kubafilmoogladacz

To i tak chyba delikatnie powiedziałeś

użytkownik usunięty

lewacka cenzura w imie tolerancji dla wszystkiego zablokowala moj post, nie ma sensu tego kontynuowac bo i tak skasuja

SPLEEN1981

Ja z kolei czytałem ze HIV "wymyślili" małpi :) Bo to małpy były pierwotnym nosicielem ale dla nich nie jest to wirus śmiertelny,tzn nie powoduje choroby Aids.I proszę mi tu nie imputować zoofilii bo mozna sie zarazic na inne sposoby,np przez krew. A tak nawiasem to rozmawiamy bardzo nawiasem bo film jest o koszykówce!

ocenił(a) film na 10
Fry_w_Kosmosie

Tytuł choć by jeden w którym masz czarny. Czarna eskadra
i znalazł byś wiele innych wiec nie wiem czym się bulwersować że jest Biali
Gdy by nie głupota ludzka było by po prostu Ludzie a nie kolorki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
nigga.stole.my.bike

Ja pier...le ale żenada......Jakiś pajac uraził się że biali nie potrafią skakać...człowieku...a jak mieli nazwać film szkoda gadać

ocenił(a) film na 6
Fry_w_Kosmosie

teraz to już czarni potrafią na nartach...był taki jeden co próbował, co prawda nie skakać ale jest czarny i na nartach .. ;p

ocenił(a) film na 8
Fry_w_Kosmosie

Bo biali nie potrafią skakać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hermann44

No, ale my w skakaniu jesteśmy do dupy, więc jesteśmy brązowi, a w pewnym sensie i zieloni w skakaniu, czyli brąz - Rynkowski, zieleń - pieniądze (taka tam symbolika)... ehh ręce opadają. Co do tytułu, to chyba oczywiste znaczenie, patrz: NBA.... i nie dorabiajmy ideologii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones