PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153387}

Bibliotekarz: Tajemnica włóczni

The Librarian: Quest for the Spear
6,4 28 335
ocen
6,4 10 1 28335
6,4 5
ocen krytyków
Bibliotekarz: Tajemnica włóczni
powrót do forum filmu Bibliotekarz: Tajemnica włóczni

Uprzedzam że oglądałem jedynie 20 minut, więc pod tym względem oceniam, a było w niej tyle idiotyzmów, że aż się to w głowię nie mieści. Zacząłem od wątku z dżungli w którym zaczęli strzelać do nich.

Idiotyzm nr. 1 - Strzelali prosto w bohaterów filmu, Flynn (Noah Wyle) oraz Nicole (Sonya Walger), byli około 15 metrów od nich, a strzały padały w wodę jakby celowali w nią.

Więc trochę sobie postrzelali, oczywiście ciągle w ziemię albo w wodę, no i wkońcu przyszedł czas na...

Idiotyzm nr. 2 - Uwaga! Skoczyli z wodospadu, poczym popłyneli sobie z prądem, oczywiście nie uderzając w żaden z kamieni (a było ich pełno).

Następnie wyszli z wody, przeszli trochę i jak gdyby nigdy nic...

Idiotyzm nr. 3 - Wskoczyli do jednej z wód w DŻUNGLI, i spokojnie sobie popłyneli spory kawałek, jeżeli ktoś wie co może zagrażać w takich wodach, także wie o co mi chodzi.

Poczym weszli, dokładniej spadli do o ilę się nie mylę komnaty, następnie coś zabrali i wyszli tą samą drogą którą chcieli na początku wejść, ale zaraz przecież oni spadli, a żadnych schodów ani niczego takiego widziałem. Ale oczywiście tego nie było pokazane, tylko poprostu jak gdyby nigdy nic sobie wyszli.

Fani tego filmu, jak nie macie żadnych argumentów to nie wyżywajcię się swoimi opiniami na temat tego filmu w jakiś obraźliwy sposób, ja tu przedstawiłem swoją
opinię, i rozumiem że ten film ma być tylko i wyłącznie rozrywką, ale może trochę bardziej prawdopodobną.

ocenił(a) film na 5
daniel_m3

ciekawa treść blogu podziwiam za wytrwałość że chciało ci się tyle pisać co do filmu efekty nie za ciekawe w niektórych momentach wręcz żenujące ale lubię tego typu filmy jeśli będziesz miał czas to obejrzyj go do końca ja przykładam się do 2 i 3 tej serii

ocenił(a) film na 7
daniel_m3

halo!!!
to film fantasy
chyba nie sądziłeś że wszystko będzie prawdopodobne
co do 1. przecież nie mogli na samym początku zabić głównych bohaterów

lapa_98

To jest zupełnie coś innego, przecież w tym filmie to są normalni ludzie, chyba nie mają żadnych mocy, że bez szwanku wychodzą ze skoku z wodospadu czy nagle pojawiają się schody prowadzące na górę, chyba chociaż trochę prawdopobonych scen można wymagać nawet od filmu fantasty?, który nawet trudno nim nazwać. Prawdziwym filmem fantasty to można nazwać np. Władcę Pierścieni... a nie to gówno.

"co do 1. przecież nie mogli na samym początku zabić głównych bohaterów"
O co innego mi chodziło, to mogły te strzały nie trafiać w nich, ale celować prosto w bohaterów, z małej odległości, a strzały i tak padają w ziemię lub w wodę?, dziwne...

ocenił(a) film na 7
daniel_m3

władca pierścieni to coś innego... to klasyka

ocenił(a) film na 8
daniel_m3

"jak nie macie żadnych argumentów to nie wyżywajcię się swoimi opiniami na temat tego filmu w jakiś obraźliwy sposób, ja tu przedstawiłem swoją opinię" jak dla mnie Twoja "opinia" jest mało autentyczna. Najpierw piszesz coś takiego a potem nazywasz film za przeproszeniem- "gównem".

klaudus261

koledzy, film fantasy też powinien mieć realistyczne sceny. Rozumiem, smoki, mamuty itp. itd., ale "daniel_m3" ma rację.

ocenił(a) film na 5
darek12322

Całkowicie się zgadzam.

daniel_m3

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones