PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153387}

Bibliotekarz: Tajemnica włóczni

The Librarian: Quest for the Spear
6,4 28 336
ocen
6,4 10 1 28336
6,4 5
ocen krytyków
Bibliotekarz: Tajemnica włóczni
powrót do forum filmu Bibliotekarz: Tajemnica włóczni

Czemu? Film ma dwójkę z pozoru niedobranych bohaterów - co w tych filmach jest plusem - tworzy chemię miedzy postaciami.Ma niezły scenariusz, trochę ironii.Dzieje się w USA, dźungli itp.Ale zbyt mały budżet! Owszem to produkcja TV.Ale dziś one tak bardzo nie odbiegają od p. kinowych.Tu wszystko jest sztuczne, aż razi!Mały budżet sprawia,że film ma mało dynamiki, nie może złapać oddechu - i po prostu zwyczajnei się dusi!Obsada? A, jest - i to znana!Ale aktorzy grają słabo, bardzo słaba - kładą film i role zawodowo!montaż jest okropny," senny"- co sprawia,że widz czuje się jakby był "obok całej tej filmowej akcji".Nie polecam.Taniocha (ale z fajnym pomysłem i niezłym scenariuszem - położonym przez obsade,reżysera i środki techniczne) dla amatorów gatunku.

ocenił(a) film na 4

Po prostu podbiję, bo zgadzam się z opinią, oddaje to, czym ten film jest. Najlepiej to zdanie: "Taniocha (ale z fajnym pomysłem i niezłym scenariuszem - położonym przez obsade,reżysera i środki techniczne) dla amatorów gatunku."
4/10

ocenił(a) film na 4
Muszrom

Uwaga - ciekawostka ;) Obejrzałem część drugą Bibliotekarza i jest on w sposób zauważalny lepszy. To po prostu przygodowa niskobudżetowa produkcja telewizyjna, ale nie budzi już takiego zażenowania jak jedynka. Trzyma sie tego klimatu, ale zdecydowanie nie jest tak amatorska w produkcji. Wygląda, brzmi i przebiega lepiej, spokojnie da się obejrzeć bez nastawiania się na wielkie kino. Przy tym Sahara to wciąż megahit ;]

ocenił(a) film na 5

Zgodzę się całkowicie. "Tu wszystko jest sztuczne, aż razi!"

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones