PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153387}

Bibliotekarz: Tajemnica włóczni

The Librarian: Quest for the Spear
6,4 28 335
ocen
6,4 10 1 28335
6,4 5
ocen krytyków
Bibliotekarz: Tajemnica włóczni
powrót do forum filmu Bibliotekarz: Tajemnica włóczni

... zabawny. Niestety, efekty specjalne zrobione jakby przez dzieciaka. Na dodatek kiczowata fabuła, chociaż strasznie lubię przeróżne teorie w typie Mumii i Indiany Jonesa. Główny bohater chwilami kretynowaty, laska zachowuje się jak zakochana wersja mojej ukochanej Lary Croft, ale bez takich jaj, jaki ma sama archeolog. Przekombinowane, chwilami żenua. Zostało mi do obejrzenia jakieś dwadzieścia minut filmu, Panie, zlituj się nad wierną. Potem przemęczę kolejne dwa tytuły i zobaczę, czy coś się poprawiło (chociaż wątpię) - ogólna ocena - słaba piątka...

ocenił(a) film na 6
Anixot

Ten film to budżetówka, w tym tworze chęci w dużej mierze przewyższają możliwości finansowe. Tańsza, czasami przekombinowana i troszkę uboższa wersja Indiany Jonesa, aczkolwiek warta obejrzenia. Film wart obejrzenia, choć trzeba przeboleć kilka momentów. Ogólnie u mnie 6/10

ocenił(a) film na 8
mrmn

witamy w swiecie kina klasy B

ocenił(a) film na 4
mrmn

Bohaterowie wyglądali jak parodia Indiany i Lady Croft ;) Ogląda się fajnie, ale tak na prawdę nie wiadomo po co. Po filmie nic się nie wynosi, słabo zostaje w pamięci cokolwiek poza samymi bohaterami...

Anixot

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones