PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153387}

Bibliotekarz: Tajemnica włóczni

The Librarian: Quest for the Spear
6,4 28 331
ocen
6,4 10 1 28331
6,4 5
ocen krytyków
Bibliotekarz: Tajemnica włóczni
powrót do forum filmu Bibliotekarz: Tajemnica włóczni

fajne :P

ocenił(a) film na 7

Niby budżet niski, efekty specjalne okropne, scenariusz naszpikowany błędami... a i tak sie ogląda fajnie. I mam wrażenie że twórcy sami byli świadomi, że arcydzieło kina przygodowego z tego nie wyjdzie, więc podeszli do filmu ze sporym przymrużeniem oka. I dzięki temu wszystkie wady stają się mniej zauważalne a na pierwszy plan wchodzi humor, fajni bohaterowie, teksty (czasem tak tandetne i oklepane że aż świetnie bawią :D ), no i oczywiście przygoda.

Oto dowód że można zrobić dobry film nie mając nic poza konsekwentnym poprowadzeniem ciekawego pomysłu.

ocenił(a) film na 6
krevek

Podpisuje się pod powyższym wpisem. Fajnie się oglądało ale scenariusz był strasznie naciągany i przesadzony ale za raz po tym obejrzałem Indiana Jones Królestwo Kryształowej Czaszki i stwierdziłem, że fabuła była tylko trochę lepsza ale za to efektami bił na głowę Bibliotekarza.

ocenił(a) film na 4
jackblond100

Fabuła była ok, ale wykonanie "Czaszki" fatalne!

krevek

zgadzam się a ten tekst ,, miejsce włuczni jest w bibliotece '' myślałam , że padne !!!!!!!

ELIKA_

Mi sie troche kojarzy z "Noca w muzeum".

gemka7

mnie też ;))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones