PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628710}
5,8 74 808
ocen
5,8 10 1 74808
2,8 16
ocen krytyków
Big Love
powrót do forum filmu Big Love

?

ocenił(a) film na 8

Dlaczego po wszystkim on się nie zabił? I o co chodziło z tymi mandarynkami? A tak w ogóle wiadomo ile z tego wydarzyło się na prawdę, a ile to wymysł reżyserki?

ocenił(a) film na 4
m_a_c_88

1. Czemu miał się zabijać?
2. Mandarynki nie miały z tym nic wspólnego. Być może chodziło o to, że był całkowicie spokojny, jadł nie mając żadnych wyrzutów, choć wiedział, co za chwilę zrobi.
3. KOPIUJĘ WYPOWIEDŹ OD richardaiulia:

będac wczoraj z na maratonie w poznaniu na któy zaprosiłam mame odazu zauwazyłysmy podobienstwo do histori córki piosenkarki Eleni
Afrodyty

dziewczyna miała 17 lat kiedy została zamordowana
Matka Afrodyty widziała, że uczucie łączące ją z Piotrem nie jest dobre. Kłóciła się o to ze swoją córką wiele razy. Córka gwiazdy przeczuwała, że związek może się źle skończyć. Rozmawiała o tym ze swoimi koleżankami.
O porwaniu natychmiast poinformowała policję, która ustaliła, że 17-letnia Afrodyta spod Liceum Plastycznego w Poznaniu odjechała samochodem 21-letniego Piotra G. Pojechali do Przybrodzina.
Nie przyznawał się do zabójstwa. Jego zeznania nie były jednak spójne. Pod ostrzałem pytań po długim przesłuchaniu Piotr wyznał, że zabił Afrodytę. Po przyznaniu się do winy opowiedział policji jak do tego doszło i gdzie ukryte są zwłoki młodej dziewczyny.
ostała wywieziona do lasu, 80 kilometrów od Poznania i tam tego dokonał. Zrobił to dlatego, że Afrodytka zerwała z nim. On powiedział, że tylko on będzie jej chłopakiem. Nie mogła mieć koleżanek ani kolegów. To właśnie spowodowało, że mi się to bardzo nie podobało. Czy tak mocno był zakochany w Afrodytce, że nie mógł sobie z tym poradzić? Ona chciała odejść już wcześniej ale nie mogła. A kiedy odeszła było już za późno.” – mówiła w programie TVP Eleni.

Z pierwszych zeznań 21-letniego Piotra G. wynika, że po rozmowie z jego ukochaną dał jej do ręki pistolet, lecz gdy ta nie chciała oddać strzału wyrwał go z jej ręki i strzelił prosto w jej skroń. Po sprawdzeniu pulsu oddał drugi strzał prosto w serce. Po zamordowaniu Afrodyty morderca naciągnął na jej głowę kaptur, a ciało przykrył igliwiem. Chciał zapewnić sobie alibi, dzwoniąc późnym wieczorem do Eleni z żądaniem okupu. Śledczy wiedzieli jednak, że to tylko próba odwrócenia uwagi od prawdziwego przebiegu zdarzeń.
wiele zeczy sie zgadza , znana matka , dziewczyna która chciała spełnic sie artstycznie( cdodziła do mojej szkoły , do liceum plastycznego, podobno przed tym zaczeła malowac obrazy bardzo przygnebiajace , byly w garazu, zaczeła sie bac, a ten chłopak nie był z plastyka , był zpoza jej srodowiska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones