PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628710}
5,8 74 806
ocen
5,8 10 1 74806
2,8 16
ocen krytyków
Big Love
powrót do forum filmu Big Love

Ale daję 5 za odwagę: Hamkało i Pawlicki rozebrani wielokrotnie - tego w polskim kinie się nie widuje.

Budziol

Jak dla mnie za dużo było tych scen w których się rozbierali...

Etienne16

Dawka i poziom zaangażowania w "tę spawę" była odpowiednia.
Film prezentuje miłość/uczucie/pasję młodzieńczą - szaloną, bezkompromisową, namiętną, często wyuzdaną. Moim zdaniem, uczucie, które istniało między dwójką głównych bohaterów było uzależnione od ich wzajemnej cielesności i miłości fizycznej - kiedy ona zaczęła "umierać", również związek się posypał.

Budziol

No tak wiadomo,chociaż jak dla mnie Pawlicki w każdej scenie grał tak sztywno i bez żadnej uczucia. Chciaż zastanawia mnie jedno: Dlaczego on też się nie zabił,przecież mieli oboje się zabić

Etienne16

Też nad tym dumałam. Myślę, że ten facet:
1. miał niepokolei w głowie - brzmi to mało romantycznie, ale jednak. Był brutalny, miał ataki agresji, a przy tym był też często stonowany i wyciszony (może stąd Twoje poczucie, że był "sztywny"?). Nie wyglądało na to, że on planował się zabić. Nie wyglądało również, iż ona od niego tego oczekiwała.
2. On chyba chciał cierpieć - przeżyć prawdziwą Wielką Miłość, we wszystkich jej aspektach. Podczas rozeznania w terenie zwraca się do policjantów, że mają "spier****ć do swoich nudnych żyć", co może stanowić potwierdzenie mojej koncepcji.

Budziol

Może i masz rację,chociaż jak czytałam różne wypowiedzi na jego temat to każdy interpretuje to całkiem inaczej,ale myślę że to co ty tutaj napisałeś wydaje mi się najbardziej logiczne i prawdziwe.



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones