PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628710}
5,8 74 809
ocen
5,8 10 1 74809
2,8 16
ocen krytyków
Big Love
powrót do forum filmu Big Love

Naprawdę, nie rozumiem tego zakończenia. Niby cholera dlaczego? Dlaczego ona się...? A on?
Boże... Ale film dobry, naprawdę godny polecenia ;D

tackokocharap

Ona się co? A on? Film nie ma oczywistego zakończenia :)

ocenił(a) film na 4
Ziqu

No, że ona się chciała zabić. Dlaczego powiedziała mu, że zrobiła skrobankę? I dlaczego do cholery on się zgodził ją zabić? Popaprane jak sanki wiosną...

tackokocharap

Bo ją kochał. I wiedział że to przez niego nie chce żyć, miał wyrzuty sumienia dlatego to zrobił. Powiedziała mu tak żeby mu zrobić na złość. Sama nie wiedziała czego chce i jedyne wyjście widziała w śmierci. Dużo mówi też tekst piosenki którą śpiewa na koniec.

ocenił(a) film na 4
Ziqu

Jak dla mnie to dalej debilizm. Skoro ją kochał to jak mógł się na to zgodzić? Wyrzuty sumienia? Dlatego, że ją kochał a ona zdradziła go z tym popaprańcem od zespołu? Faktycznie, teraz to ma sens.

tackokocharap

Nie będę się z Tobą kłócić :)

tackokocharap

Myślę, że w tym filmie akurat nie ma się doszukiwać głębszych treści. Taka tam sobie patologiczna historyjka o mało inteligentnej nastolatce i cwanym facecie.
Strasznie zmęczył mnie ten film, już po połowie miałam dosyć tej szarpaniny, tego ich niby "krejzi" życia, głupoty tej dziewczyny i wyrachowania tego faceta. Chyba miało to być kontrowersyjne i szokujące, a wyszło po prostu nudnawe i męczące. Film słaby i tyle.

ocenił(a) film na 4
styropian22

Oj, zgadzam się zgadzam ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones