PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628710}
5,8 74 809
ocen
5,8 10 1 74809
2,8 16
ocen krytyków
Big Love
powrót do forum filmu Big Love

Ostatnimi czasy zebrałem się do obejrzenia kilku nowych polskich gniotów. Za każdym razem poprzeczka była zawieszona bardzo nisko (Bejbi Blues) więc wiedziałem żeby uzbroić się w sporą dawkę dystansu oraz alkoholu. Tym razem zabrakło mi tego drugiego i film musiałem oglądać nie znieczulony. To był bardzo duży błąd gdyż obejrzany przeze mnie wytwór filmopodobny nie był po prostu zły. Poziom który uzyskano tu dzięki ekstremalnie drewnianej grze aktorskiej, tragicznemu scenariuszowi, kiepskiej muzyce i żenującym dialogom jest zdecydowanie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. To nie jest 0 w skali od 1 do 10, tu należało by dawać punkty ujemne. Po seansie czuję nie tylko, że zmarnowałem czas, a sam film był ch*jowy, odczuwam także bardzo silne zażenowanie, wstyd i niesmak co nie spotkało mnie jeszcze po żadnym beznadziejnym filmie. Gratuluję pani Białowąs, wpędziła mnie pani w stan moralnego kaca, i to bez spożywania alkoholu!

ocenił(a) film na 8
Flameon

Komentarz wygrywa w konkursie na "Najbardziej wysilone i elokwentne zjechanie filmu, bo polski" skierowanym do mlodych znawcow kina i krytykow filmowych z dyskusji na stronie filmweb.pl. Pozdrowienia Jury

ocenił(a) film na 1
RHomek

Mhm, argument jak reżysera Kac Wawy, "To nie tak, że film jest zły, po prostu ludzie zupełnie bez powodu uwzięli się na polskie filmy" No nie, to nie tak działa, ale niestety jest to stała wymówka polskich reżyserów i aktorów.

Flameon

"Ostatnimi czasy zebrałem się do obejrzenia kilku nowych polskich gniotów" - Skoro zaczynasz oglądać film z nastawieniem że będzie to gniot to nic dziwnego że wyciągasz takie wnioski.

ocenił(a) film na 2
RHomek

no cóż, taka jest niestety prawda, że większość współczesnych produkcji polskich (z tą na czele) nie nadaje się do oglądania, nie mówiąc już o jakichś głębszych refleksjach.... jaka jest tego przyczyna - nie wiem, ale nie chodzi tu o żadne uprzedzenia, ja staram się być zawsze obiektywna.
Ciężko było mi znaleźć w tym filmie jakiekolwiek plusy, a ujemnych stron było całe multum. Z resztą jedna z recenzji tutaj zamieszczonych świetnie obrazuje wszystko to, co mogłabym na ten temat powiedzieć.

ocenił(a) film na 7
monio_93

Po prostu ten film jest nieodpowiedni dla Ciebie. Jest to film, w którym sporo scen jest kontrowersyjnych, odbiegających od normalności i wg. mnie to wyróżnia ten film na tle innych "gniotów". Nie ma za dużo akcji, ale sceny przepełnione są emocjami, widać to po niezłej grze głównych aktorów, a sceny seksu dodają ogromnej pikanterii. Napisałbym że film jest szalony, ale to określenie to jednak trochę za mało. Jak dla mnie film na +.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones