PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628710}
5,8 74 809
ocen
5,8 10 1 74809
2,8 16
ocen krytyków
Big Love
powrót do forum filmu Big Love

Aktorzy zagrali cudownie, historia daje do myślenia. Emi i Maciek byli w sb niesamowicie zakochani. Chociaż jestem zła na postać Emilki, bo moim zdaniem to ona ' zepsuła' tą miłośc. Jej zachciało się ganiać za innymi chłopakami, zrobiła się nieznośna. Maciek był w niej zabójczo zakochany i strasznie zazdrosny. Zastanawiam się, czy dałoby się uratować tą wspaniałą miłość w jakiś sposób...
Film zasługuję na 10. Chcę więcej tego rodzaju filmów!!!

ocenił(a) film na 4
miCha_9

http://www.filmweb.pl/film/Big+Love-2012-628710/discussion/Genialny+film%21,2388 728 ?

użytkownik usunięty
carmelov

Obejrzałem go raz i nie do końca. Przewidziec można zakończenie. Trudno powiedziec czy taki zły ten film. Według mnie jest on fantastyczny, bo ma dobry scenariusz, podobnie jak ,,Baby blues'' (chociaż mam dosyc tylko złych zakończeń). Aleksandra Hamałko chyba się nie pomyliłem, zagrała fantstycznie, tak uważam, ale jest to typ aktorki, której nie cierpię i w rzeczywistości pewnie bym się nie dogadał. Zagrała fantastycznie, rewelacyjnie taką nastolatkę z lat 90-tych, początek lat 2000-nych. Antoni Pawlicki także na wysokim poziomie. Gonera, Frenency są, ale to tylko otoczka. Dobre zdjęcia, muzyka jak kto lubi (ja nie, a uważam, że może do filmu dobra). Jednak film na przemian z drugą akcją sprawia, że chwilami sceny jak w opowiadaniu historii film jest przerażliwie nudny, słaby, bo scenariusz nie dopasowany do dobrej ręki rezysera. Całośc wypada wysoko 7/10, ale jakośc w oglądaniu słaba.

ocenił(a) film na 5
miCha_9

Wspaniała miłosc? Dla mnie to była chora milosc -toksyczna. Dlatego wlasnie to sie tak skonczylo, jakby byla wspaniala to by bylo jak zawsze czyli zyli dlugo i szczesliwie.

monia198923

Jak w bajce? Ale zycie to nie bajka... milosc nie zawsze ma szczesliwe zakonczenia... to nie krolewna sniezka...

ocenił(a) film na 5
kuleczka882

Owszem nie zawsze ale tu napewno nie bylo wielkiej milosci predzej toksyczny zwiazek. Uwierz ze nie tylko w bajce mozna zyc dlugo i szczesliwie.

miCha_9

Dałaś temu filmowi 10. Naprawdę uważasz ten film za "arcydzieło" sztuki filmowej? Jeśli szczególnie przypadł ci do gustu to OK ..... daj mu "serduszko" ale ochłoń, otwórz okno, napij się wody niegazowanej i oceń film rzetelnie.

kibic w kapciach

Bravo. Szkoda ze tu nie mozna 'lajkowac' postow.

miCha_9

To absolutnie nie była miłość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones