PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628710}
5,8 74 808
ocen
5,8 10 1 74808
2,7 15
ocen krytyków
Big Love
powrót do forum filmu Big Love

Poruszający

ocenił(a) film na 8

Nie lubię polskiego kina, nie byłam do końca przekonana do tego filmu, ale zdecydowalam sie na obejrzenie i bylam mega zaskoczona. Film zaskakujacy, ogladalam z zaciekawieniem, mysle, ze odciska sie troche w psychice czlowieka i daje niezle do myslenia

ocenił(a) film na 6
majabadroff

oj daje do myślenia, jaknajbardziej. to zupełnie inny film niż chociażby 'sponsoring' który mozna powiedzieć że ma podobną formę (ale inna fabułę). można odkleić się od rzeczywistości na kilkadziesiąt minut. według mnie bardzo nietuzinkowy film. kreacja oli hamkało ponadprzeciętna. gra aktorska mistrzostwo. wyrazy twarzy, mowa ciała, żywe oczy mówiące więcej niż słowa. w polskich serialikach nie pokazuje czegoś takiego. może powiem za dużo, ale jak na polski film, jest naprawdę świetny.

ocenił(a) film na 6
maniek_2912

a i muzyka również niesamowita. /jak mógłbym o tym zapomnieć?/

ocenił(a) film na 5
majabadroff

Skoro ty dałaś 10 takiemu filmowi,to widzę,że masz gust haha

ocenił(a) film na 10
wyciszkiewiczrafal

Myślę, że osoby, które mają za sobą toksyczny i niszczący związek doceniają ten film.

ocenił(a) film na 7
majabadroff

mam podobne odczucia

użytkownik usunięty
majabadroff

Szkoda, że niewiele osób coś z niego zrozumiało. Mi bardzo przypadl do gustu ten film. Gra głównych bohaterów również.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones