PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628710}
5,8 74 806
ocen
5,8 10 1 74806
2,8 16
ocen krytyków
Big Love
powrót do forum filmu Big Love

Wie ktoś z Was jak nazywali się prawdziwi bohaterowie tego filmu? Czytałam, że film jest oparty na prawdziwej historii. W filmie nazywają się jako Maciej Dolny i Emilia B.... A w rzeczywistości o kogo chodziło?

Cecilia

Wydaje mi się, że chodzi o historię morderstwa 17-letniej córki polskiej piosenkarki pochodzenia greckiego- Eleni. Dziewczyna nazywała się Afrodyta Tzoka, a chłopak Piotr Gruchot. Jednak pewności nie mam.

Cecilia

Jestem tuż po obejrzeniu filmu i pierwsze skojarzenia jakie nasunęły mi się na myśl to oparcie całej historii Emilii i Macieja na fabule książki Jodie Picoult pt. "Karuzela uczuć". Oczywiście zwracam uwagę, że film jest zrobiony po polsku i w realiach polskich a nie amerykańskich, jak we wspomnianej książce, ale główna oś historii się zgadza. Plus z mojej strony za wmieszanie wątku kariery muzycznej głównej bohaterki i pominięcie przebiegu sprawy sądowej oskarżonego o zabójstwo chłopaka (zamiast tego mamy tylko śledztwo po polsku z bardzo ważną wizją lokalną)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones