PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628710}
5,8 74 809
ocen
5,8 10 1 74809
2,8 16
ocen krytyków
Big Love
powrót do forum filmu Big Love

pytanko

ocenił(a) film na 7

nie da sie ukryc, ze postac macka ma troche "nasrane" w glowie, ale dlaczego zabił emilkę? to
była zemsta za to, ze emilka rzekomo poddała się zabiegowi aborcji? rozumiem, ze ona chciala
zginąć bo z tej toksycznej miłości "leczy tylko śmierć", ale dlaczego nie popełniła samobójstwa?
dlaczego to maciek ją postrzelił? jaki miał ku temu powód?

użytkownik usunięty
MIODU

nie zabił jej, ona popełniła samobójstwo

On ją zabił. Rana po postrzale samobójczym jest zupełnie inna niż taka zadana z odległości kilku metrów. Gdyby popełniła samobójstwo facet nie poszedł by do więzienia. Naprawdę- samobójstwo a zastrzelenie kogoś baaaardzo łatwo odróżnić- to sa dwie zupełnie inne rany postrzałowe.

MIODU

Powodem, jak dla mnie, było to, że ona sobie tego życzyła. Nie mogli być razem, bo wtedy jej 'brakowało siebie', a nie mogła tez zyć bez niego, dlatego jedynym wyjściem z tej sytuacji dla niej była śmierć. Wydaje mi się,że chciała to zrobić z Maćkiem, bo nie wyobrażała sobie, żeby kto inny mógł jej odebrać życie, nawet ona sama.

velvet_touch

No właśnie, uwierzyła że Maciek też się zabije - pamiętacie jak było pokazane że się przymierzała do zastrzelenia siebie i jego ?

Jordan66

Bardzo mozliwe. Oglądałam film już jakis czas temu i nie pamiętam dokładnie wszystkich szczegółów, ale sądząc po tym, jaką miłością go darzyła, zapewne, hm, miała nadzieję, że zrobi to razem z nią. Nie wiadomo, czy Maćkowi zabrakło jaj, czy od poczatku nei miał takiego zamiaru.

velvet_touch

Chciał się zemścić ale to ona się na nim zemściła bo się okazało że zabił też własne dziecko.

Jordan66

Podoba mi się ta interpretacja.;)

velvet_touch

Tak to sobie ułożyłem, dlatego zwariował w tym więzieniu z szoku.

ocenił(a) film na 4
Jordan66

Bardzo trafne spostrzeżenie....że to ona na nim się zemściła, poprzez zabicie dziecka. Dobry komentarz;)

velvet_touch

Hejka .nie znamy się ale czy to w czymś Tobie przeszkadza ? jeśli tak ok sorki i pozdrawiam

barbiturian

Nie przeszkadza, ale w folderze "znajomi" mam ludzi, których znam- nawet czasem przez internet, a my nie odbyliśmy ani jednej internetowej dyskusji nawet.

velvet_touch

Spoko rozumiem i pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones