PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623272}

Биг Сур

Big Sur
5,8 1 067
ocen
5,8 10 1 1067
6,0 4
oceny krytyków
Big Sur
powrót do forum filmu Big Sur

Piękne zdjęcia, to pierwsze co nasuwa mi się po obejrzeniu tego filmu. Nie wiem dlaczego, ale oglądając ten film miałam wrażenie, że oglądam film na podstawie książki Fitzgeralda, np. ,,Czuła jest noc". Tematyka trochę ciężka i trudno wykrzesać z niej akcję czy jakieś zwroty. Film niby zmusza do refleksji, ale ostatecznie nie pozostawił żadnej myśli czy powodu do głębszej analizy. To jakby ktoś zaczął coś mówić i nie do końca wiedział co chce powiedzieć, albo po prostu do mnie nie trafił. Piąteczka za zdjęcia i aktorów. I za mój sentyment do Fitzgeralda, chociaż nie ma nic wspólnego z filmem...

ocenił(a) film na 6
kobieta_kot

Najgorsze było to, że grubo przesadzili z fragmentami powieści czytanymi z offu. Momentami czułem się jakbym oglądał teledysk do audiobooka. Zabrakło pomysłu, niestety.

kobieta_kot

To ciekawe porównanie :D bo "Big Sur" i "Czuła jest Noc" raczej daleko od siebie leżą. Znaczy klimat zupełnie nietrafiony?
Chciałam obejrzeć film z sympatii do Kerouaca ale po przeczytaniu komentarzy zastanawiam się czy sobie nie odpuścić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones