PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477454}

Billu

7,3 1 999
ocen
7,3 10 1 1999
Billu
powrót do forum filmu Billu

Uwaga - film ma wartość tylko dla tych, którzy są fanami SRK!!! Dalsza część wypowiedzi to spojler. Czy SRK to Bóstwo? Czy film jest biograficzny? Kontrast między losami Gwiazdy a zwykłego człowieka jest bardzo jaskrawy.
Piękna historia. Ja myślę, że nie jeden Hindus modli się do SRK. Myślę, że chcą by im pomógł. Jaki to wielki ciężar dla Khana! Serio. Podziwiam go i wierzę, że ma dobre serce. Myślę, że film jest biograficzny. Myślę, że to wszystko na prawdę się wydarzyło ( oprócz ckliwego wyznania na szkolnej akademii). Piękne są te postaci pierwszoplanowe. Jak ich nie kochać? Realizmu sporo jak na bollywood. Sporo prawdy. Jest jakiś niedosyt w tym temacie. Chcę obejrzeć "Fan". SRK jest takim profesjonalistą, że mogą z nim dobrze wypaść tylko najlepsi :-). We filmie te sceny z udawanego filmu- kręconego były najsłabszą częścią. Całe wprowadzenie do sceny kulminacyjnej też przydługie i niestety coś mi tam nie pasowało do końca. Może bym to jakoś przejaskrawiła? Ale w tedy postać fryzjera Billu była by zbyt oryginalna i widz miałby kłopoty z wczuciem się w jego postać. Film to hołd dla SRK.

ocenił(a) film na 7
CicheBaBum

Nie, nie jest biograficzny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones