PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1471}
7,6 147 718
ocen
7,6 10 1 147718
7,9 23
oceny krytyków
Billy Elliot
powrót do forum filmu Billy Elliot

0:15:28

ocenił(a) film na 8

0:15:28 czemu ta dziewczynka znika, jak gdyby przejeżdżający obok samochód policyjny ja w biegu zabrał?

ocenił(a) film na 9
Speedy_3

Też sobie zadałam to pytanie- błąd czy coś do interpretacji? W sumie dziwne było że chwilę wcześniej dziewczynka bije kijem w tarcze policjantów i żaden nie reaguje... Jeszcze myślałam że może być ona wymysłem wyobraźni, ale jest to zbyt naciągane w kontekście całego filmu (chociaż na premierze na końcu jej nie ma).

ocenił(a) film na 9
lallyby

Przecież to byla scena komediowa, policja tam była na porządku dziennym w czasie strajków, więc nikt niczemu się nie dziwił. Również zniknięcie dziewczynki za furgonetka. Ja tak, to rozumiem...

ocenił(a) film na 7
Speedy_3

Biegnie przecież w kierunku, w którym jedzie furgonetka, auto ma spory prześwit, widać jej nogi.

ocenił(a) film na 8
Daveed23

Oj chyba mówimy o innym fragmencie filmu, mam na myśli fragment, w którym dziewczynka STOI i zasłania ją przejeżdżająca policyjna furgonetka... Furgonetka odjeżdża a dziewczynki nie ma, znika w ułamku sekundy.

ocenił(a) film na 8
Speedy_3

Teraz faktycznie widzę, że biegnie :-) Dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones