PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593667}
3,5 32
oceny
3,5 10 1 32
Bite Marks
powrót do forum filmu Bite Marks

Wampiry vs geje

ocenił(a) film na 3

Niskobudżetowa komedia o gejach i wampirach. Jest mniej więcej tak źle, jak można by się
spodziewać. Miałem wrażenie, że film zbyt się z tym całym gejostwem obnosi, wiele scen
jest zupełnie zbędnych z puntku widzenia fabuły. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że
sam nie pogardzę w filmach tego pokroju jakimiś cyckami czy innymi bajerami, więc może
gdybym był gejem… tak czy siak niektóre sceny jak dla mnie były niesmaczne, nie mam nic
do gejów, ale oglądać ich zbliżeń nie lubię. Pomimo, iż nie pokazano tu nic żeby dosadnie
(dzięki bogu, hehehe) to jednak jak dla mnie było to bardziej nieprzyjemne niż cały ten horror.
A właśnie, przejdźmy do horroru, no i komedii. Ten pierwszy jest do przełknięcia – kilka scen
gore, wykonanych, jak na film tego pokroju znośnie. Fabuła jest durna, lokacja praktycznie
jedna i zupełnie niejaka. Obsada była mi obojętna. Humor jest raczej cienki, mało go tu i raczej
nie śmieszy, no, miejscami może bawi, tyle mogę przyznać. Podsumowując nie polecam, ale
może geje, przy niedoborze homo-horrorów będą chcieli rzucić okiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones