PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1345}

Bitwa o Ziemię

Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000
4,2 11 785
ocen
4,2 10 1 11785
2,8 4
oceny krytyków
Bitwa o Ziemię
powrót do forum filmu Bitwa o Ziemię

Słaby i nudny film pod każdym względem .W Bitwie o Ziemię głupota goni filmową bzdurę .Poza przyzwoitymi efektami specjalnymi , nic w tym obrazie nie jest ekscytujące czy wciągające widza .John Travolta jak sam przyznał , świetnie bawił się przy realizacji tej miernoty filmowej ,jednak dla oglądających realizatorzy tego kiczowatego dzieła nie przewidzieli żadnej rozrywki ani intelektualnej ani emocjonalnej .Kino science - fiction w najgorszym wydaniu .

soulheart

Przeczytaj temat "Zabrakło mi Leslie Nielsena" i spróbuj patrzyć na film jak na parodię. Zaraz jest lepiej..

ocenił(a) film na 3
bazant57

Słuszna uwaga, jeśli tak się spojrzy to wszystko wygląda inaczej:)

ocenił(a) film na 3
soulheart

Niestety masz rację...

soulheart

Travolta pewnie nie miał wyjscia, w koncu to adaptacja powieści założyciela jego ukochanej sekty :P.

ocenił(a) film na 2
soulheart

Film bardzo źle wykonany, nie wiem na co poszedł ten budżet chyba na gażę dla aktorów. Najgorszy film sf jaki widziałam z popularnymi aktorami.

Basia_101

Słuszna uwaga, ten film jest przykładem , że nawet zaangażowanie się tzw. gwiazdy jak John Travolta w projekt chybiony nie gwarantuje sukcesu filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones