PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1345}

Bitwa o Ziemię

Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000
4,2 11 785
ocen
4,2 10 1 11785
2,8 4
oceny krytyków
Bitwa o Ziemię
powrót do forum filmu Bitwa o Ziemię

W swoim gatunku to jest bardzo porządny film. W czym jest niby gorszy od takich "Żołnierzy Kosmosu" albo nawet "Gwiezdnych Wojen"? Tak samo jest jechany "Wodny świat". Chcecie filozofii, to sobie włączcie "film o facecie w łódce". :D:D:D Dla "Bitwy" 7/10!

ocenił(a) film na 6

Zgadzam się z przedmówcą. Może film nie jest doskonały, ale nie widzę powodu do takiego "jechania" go. Mówisz o "Wodnym świecie", to ja ci podam filmek "Skyline" (2010). Mimo negatywnych komentarzy oglądało mi się go przyjemnie. A jeśli chodzi o końcówkę (z pewnością przez którą film nie miał oceny wyższej niż 5.0, bo pajace są przyzwyczajeni do dobrych zakończeń w SF), to nie jest zła i pokazuje ciekawy wstęp do drugiej części, o ile wyjdzie.

użytkownik usunięty

Obrzydliwy kicz z beznadziejną i nielogiczną fabułą oraz fatalnymi zdjęciami. 7/10? Tak wysoko ten film może być oceniany tylko w Azylu Arkham, sorry...

użytkownik usunięty

Rozumiem, że jako długoletni pensjonariusz rzeczywistych ośrodków podobnego przeznaczenia wypowiadasz się z pozycji eksperta. :) PS. Opowiedz mi jeszcze o kiczu i nielogicznej fabule, panie miłośniku nietoperków. :D

użytkownik usunięty

Daruj sobie. Jeśli według Ciebie Batmany Nolana/Burtona są bardziej kiczowate i mniej logiczniejsze od Bitwy o Ziemię to musisz mieć naprawdę nieciekawy gust. Pozdrawiam

użytkownik usunięty

I nawet nie muszę zniżać się do twojego poziomu by zaglądać na twoje ocenione filmy ;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Bez komentarza.

ocenił(a) film na 9

smokulec twoje życie to kicz

ocenił(a) film na 9
Miodniak

kasowanie wypowiedzi powinno odbywać się w czasie dłuższym niż 5 minut....takie moje zdanie....a sam film BITWA O ZIEMIE oceniam na 9 bo to bardzo dobry film....

Miodniak

Chętnie zapoznam się z argumentami przemawiającymi za tym, że film jest dobry. Nie mniej co jakiś czas go oglądam, ale jako przerysowany kicz na granicy prześmiewczej komedii. O ile powód Ciebie interesuje, to zajrzyj do tematu "Zabrakło mi Leslie Nielsena", gdzie to wyłuszczam.

Obejrzałem po tym filmie "Tureckie gwiezdne wojny". Wierzcie mi, "Bitwa o ziemię" przy tureckiej produkcji to jednak majstersztyk...

żołnierze kosmosu rywalizowali z titaniciem o oskara to jest róźnica

chociaż nie mówię że jest zły :D

Twój temat jest nawet sensowny, dlatego odpowiadam właśnie Tobie. Tak jak to ująłeś w temacie,porządny film w swoim gatunku. Widzę, że czujesz dystans do filmu, nie przeżywasz, jak niektórzy. Nie ma się co bulwersować tym, że ktoś oczekiwał ambitnego dramatu idąc na film SF a później czuje się zawiedziony.
Śmiało można obejrzeć ten film, niezła rozrywka,
Oceniam na 5/10 przez pewien mankament, ale nie chcę tutaj spojlerować.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1

Dlaczego ten ,,Bitwa o Ziemię''została zjechana?:
-Jest na podstawie książki L. Ron Hubarda, twórce scjentologi
-Po kij kosmitom złoto?
-Większość scen jest pochylona
-Terl jest przerysowany(tak samo jak złoczyńcy z kreskówek dla dzieci)
-wysoko cywilizowana rasa ufoldów nic nie wie o ludziach, co jedzą, jak żyją
-raz mówią po angielsku, rap po swojemu
-dlaczego kosmici nie obcinają włosów i paznokci?:)
-w ogóle nie zbadali ich,tylko wysmiewają i wysyłają do kopalni
-czemu ufolódki wczesniej nie nauczyli ich własnego języka?
-obserwują ich pracę, poprzez kamerę, która robi co godzinę im zdjęcie
-nauczyli ich jak kierowac technologią
-w dwa tygodnie znaleźli broń i nauczyli tworzyć bomby

ocenił(a) film na 6
Scarface_filmweb

EEetam-Lepsze te młotki i kilofy,do dłubania w skale.A to złoto z fortu knox? Zrobione w sztabki na zboczu góry.A Trawolta w to uwierzył,nie pytając,gdzie macie tę malutką hutkę w której przetopiliście rudę? Zresztą jaką rudę,skoro w skale czyste złoto.A Hariery? To dopiero arcydzieło.Film ma swoją alegorię i tego trzeba sie trzymać.Sam w sobie jako film,to sami wiecie.......

ocenił(a) film na 8
mihura

w tle jak lądowali był jakiś kompleks górniczo-hutniczy
i od razu odpowiedź do pytania po co kosmitom złoto? Może przerabiają je na swoje "kredyty" lub jest wykorzystywane w dekoracjach wnętrz, albo jako paliwo...

ocenił(a) film na 6
Predator17759090

w złączach lepszej jakości wszelkiego rodzaju.. w układach scalonych, odbija promieniowanie więc też jest wykorzystywane do budowy satelit i pokryć statków itp itd..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones