PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617280}

Bitwa pod Wiedniem

11 settembre 1683
2,5 26 910
ocen
2,5 10 1 26910
2,1 9
ocen krytyków
Bitwa pod Wiedniem
powrót do forum filmu Bitwa pod Wiedniem

>:(

ocenił(a) film na 1

Bardzo doby film, ludzie którzy mówią że jest słaby nie są patriotami i nie chodzą do kościoła ;/

ocenił(a) film na 2
migueltoro

No straszne po prostu...jestem patriotą i nie widzę tu za wiele momentów do bycia dumnymi. Od dzisiaj wiem, że to włoski mnich oraz wilkołak zwyciężyli.

użytkownik usunięty
Hisen

co ma chodzenie do kościoła do patriotyzmu? każdy ciemniak w tym kraju ma się za patriotę i uważa, że patriotyzm to robienie tego co on robi. równie dobrze pan Felek może dowodzić, że nieoglądanie Świata Według Kiepskich to brak patriotyzmu.
innymi słowy jesteś kołkiem jakich mało. Albo chodzisz do podstawówki jeszcze i zabierasz głos w sprawach o których pojęcia nie masz. Jedno nie wyklucza drugiego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
migueltoro

dobrze dziecko nie płacz

ocenił(a) film na 1

spoko, diabeł już ma dla Ciebie miejsce, zaraz obok Hitlera i Nerona... w kotle

migueltoro

Uprzejmie uprasza się o nie dokarmianie Trolli. Gatunek ten i tak jest już zbyt rozpowszechniony by jeszcze dawać im pożywkę...

ocenił(a) film na 1
Huan

buahaha, wreszcie ktoś skminił, pozdro ;D

użytkownik usunięty
migueltoro

czy ktoś jest idiotą sam z siebie czy bawi się w idiotę bo mu się ksywka trolla spodobała jest idiotą tak czy inaczej. A ja lubię tu idiotów palcami wytykać^^ jak od tego są sytsi to ich sprawa - cudzy masochizm to nie mój problem.
zresztą nie jestem pewien czy to taki trolling - prawdziwego trolla zwykle łatwo poznać po absurdalności "argumentów". akurat "patriotów" z takimi poglądami jak ten tutaj znam paru osobiście więc jakoś o trolling go nie posądzam - jak dla mnie to dziecko chciało zabłysnąć ale mu nie wyszło i teraz próbuje twarz zachować podając się za trolla. czyli w skrócie: teatr pt "oj ja wcale nie jestem tak głupi jak wyglądam ja tylko tak udawałem... serio!"

ocenił(a) film na 1

przejrzałeś mnie na wylot, nawet nie będę próbował się bronić, bo tak inteligentnych ludzi jak Ty jest na świecie bardzo mało

migueltoro

Nie przesadzaj.

:)

migueltoro

mało że do kościoła nie chodzą to jeszcze głosują na PO :-)
rozbawiłeś mnie tym wpisem tak3maj!

ocenił(a) film na 1
krzyhoo1981

no i nie płakali po Jarosławie ;/

krzyhoo1981

Bo PIS to osada Moherów i pajaców myślących że na wojnę z Rosją pójdą.

dawidking2

Za to PO liże tyłek Rosji. Jedni, drudzy, trzeci i cała reszta, precz. Nie mamy żadnego wyboru.

ocenił(a) film na 1
Burmistrz

trzeba uciekać za Odrę

migueltoro

migueltoro jest wielu ludzi którzy nie chodzą do kościoła a są patriotami natomiast film jest po prostu słaby i takie jest moje zdanie zapewne zaraz się przyczepisz że lubię hobbita.spodziewam się od ciebie wszystkiego nawet krytyki filmu dla ciebie z najwyższą oceną

ocenił(a) film na 1
hhhhggh

hobbit to dzieło szatana, nie oglądaj tego

hhhhggh

Hobbit jest słaby.

ocenił(a) film na 1
dawidking2

nieprawda, hobbit jest bardzo dobry

ocenił(a) film na 2
migueltoro

zmienił się właściciel konta czy przeszedł Pan na Jasną Stronę Mocy?
Broni Pan filmu jak lew a sam Mu 1 wystawił. Hobbita obraża a maksymalną ocenę (10) Mu Pan dał.

ocenił(a) film na 1
crist333

mam tak, że im bardziej nienawidzę jakiegoś filmu, tym wyższą daję mu ocenę >:(

migueltoro

mamy wspólnego znajomego kritters.a tak na poważnie to nieźle ich okiwałeś z tą 1

ocenił(a) film na 1
hhhhggh

hehe, dzięki, pozdrawiam ;p

migueltoro

Ty masz coś z głową?

ocenił(a) film na 1
sawlol

czemu?

migueltoro

troll.
Patrioci mają oglądać, jak Turków gromią magiczne zwierzęta, jakiś mnich czarodziej a gdzieś przy okazji jakiś tam polski król.

I do tego tytuł jest według mnie niegodny bo bitwa miała miejsce innego dnia. Odniesienie do daty jest jednoznaczne i chyba każdy inteligentny zrozumie w czym rzecz. Tak się nie robi...

ocenił(a) film na 1
kampinosek1990

Nie ważne kto kogo zabija i dlaczego, ważne że robią sobie krzywde, a to jest fajne!

migueltoro

jaki ty tempy

sawlol

cofam słowa i muszę przyznać że nieźle mnie w chuja zrobiłeś.

kampinosek1990

Też kiedyś tak myślałem.W jakimś temacie przeczytałem że Martinelli nie nawiązywał do WTC tylko mówił że 11 września to po prostu dzień w którym świat islamski osiągnął szczyt zwycięstwa czy coś takiego już nie pamiętam.I że jakiś historyk dostrzegł to podobieństwo dat.I pomyśl że jesteś filmowcem który chce zrobić gniot/gniota.Trzeba zbić jak najwięcej w ogóle bo zapewne niektórzy zobaczą film już w kinie i się zniechęcą do kupienia na DVD.Trzeba kupić zaufanie żeby wielu ludzi poszło do kin.

ocenił(a) film na 1
hhhhggh

tak

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JOKER

Danzig i wszystko jasne hitlerowski śmierdzielu. A autor ma rację.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JOKER

Ty.

ocenił(a) film na 1
herszplung

nazizm wyłazi jokerowi z butów razem ze słomą, niech wraca pod kamień spod którego wypełzł

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
migueltoro

Boże coś Polskę...

ocenił(a) film na 3
migueltoro

Tak patrząc po Twoich wypowiedziach, to dostaję zawału, udaru i wylewu jednocześnie.

ocenił(a) film na 1
kacper990

to szybko dzwoń po karetkę

ocenił(a) film na 3
migueltoro

Nawet karetka nie zdąży...

ocenił(a) film na 1
kacper990

to jakim cudem jeszcze coś piszesz? Jak to możliwe, że regenerujesz się tak szybko??

ocenił(a) film na 3
migueltoro

Może mam misję, żeby takich jak ty nawrócić ze złej drogi.

ocenił(a) film na 2
migueltoro

ty baranie co ma kościół do bycia patryjotą ? Tylu ludzi co pomordował i popalił na stosie kościół, no faktycznie kościół to samo dobro... pff...

ocenił(a) film na 1
killerek132

fajnie masz na chacie

ocenił(a) film na 2
migueltoro

ty masz za to nie równo pod sufitem... I to nie jest eufemizm.

ocenił(a) film na 1
killerek132

pozdro

ocenił(a) film na 2
migueltoro

Proszę kolego, to tylko jeden z przykładów:

http://vod.pl/kosciol-za-zamknietymi-drzwiami,99063,w.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones