PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617280}

Bitwa pod Wiedniem

11 settembre 1683
2,5 26 902
oceny
2,5 10 1 26902
2,1 9
ocen krytyków
Bitwa pod Wiedniem
powrót do forum filmu Bitwa pod Wiedniem

Nie byłem na tym filmie bo po zwiastunie już widziałem , że to są jakieś jaja nie dla mnie,
więc nie będę hejterował na temat całego filmu jak połowa ludzi na necie obecnie.
Jednak już po samym zwiastunie wnioski miałem takie jak poniżej i będę wdzięczny za
komentarze tych co film widzieli i oświecą mnie co mi się wydawało dobrze a co źle:) ?
Od początku rozśmieszył mnie sztuczny na kilometr wąs Szyca, z drugiej strony z tego co
czytam to jego występ w tym filmie trwa tyle samo co doklejenie tegoż więc w sumie się
nie dziwię, że olał zapuszczanie prawdziwego ;). Rozbawiła mnie też sroga ;) mina
naszej chluby kina - pana Daniela O...ale jestem nieobiektywny zapewne bo mam go za
idiotę odkąd pochlastał szabelką obrazki na wystawie w Zachęcie i wcale go nie
uważam za dobrego aktora, bo jak dla mnie jedzie na fali Kmicica cale życie. Jedyny plus
dostrzegam w grze Adamczyka po tym jego zabawnym "mój Boże". Adamczyka ,którego
się wszyscy czepiają dlatego, że dużo gra i wszędzie go pełno (sic!). Bardziej durnego
powodu do czepiania się aktora nie słyszałem. Zmierzam do tego, że czytając recenzje i
patrząc na zwiastun, mam wrażenie, że to jedyny aktor , który zajarzył w czym gra, więc
świadomie przerysował postać jaką kreuje i to świadczy o tym , że takim złym aktorem
jak zawistni go malują wcale nie jest jednak. Komentowanie jakości efektów sobie
podaruje, skwituje to jedynie na koniec ciekawostką o tym jak producenci i dystrybutorzy
na bieżąco starają się ratować ten film, tym samym potwierdzając , że to jest gniot.
Zwróćcie uwagę na obecne zwiastuny, np na stronach multikina, nie wiem jak na
youtubie bo nie sprawdzałem :). Wcześniejsza wersja na necie w scenie z mieczem na
końcu gdzie niewierny dostaje od naszego po łopatce ;) miała finał z bryzgającą ( już
teraz słynną ) sztuczną krwią. W obecnej wersji już tej śmiesznej końcóweczki rodem z
gry na pc sprzed 10 lat nie ma ;)....ciekawe dlaczego...;) .

ocenił(a) film na 8
stefanjocker

Nie oglądałeś, a już tyle wiesz, zaiste marnujesz się tutaj, szkoda, że także nasz czas ...

Giffy

Nie wiem kiedy osoby zajmujące się reklamą filmów w Polsce zrozumieją, że są mało wiarygodni, kiedy zakładają konto w dzień lub zaraz po premierze, żeby ocenić jeden jedyny film zresztą bardzo pozytywnie i równie pozytywnie wyrażać się o tym filmie na forum.

ocenił(a) film na 8
kamila_294

Wiarygodność proponuję budować na merytorycznych argumentach, nie zaś na spiskowych teoriach ...

ocenił(a) film na 1
Giffy

koles faktycznie sie dopiero zalogowal i jedyny film jaki widzial to ten gniot :), kolezanka miala racje, tajny włoski agent hehehe

ocenił(a) film na 1
Giffy

. Przeciez wyraznie pisze ze kur..a nie widzialem filmu a wyciagam wnioski na podstawie zwiastuna !!!! i dlatego czekam zeby ktos mi powiedzial , gdzie sie myle!!!! A Ameryki nikt nie odkrył , ze filmu moze sie odechciec ogladac na podstawie trailera .....jezeli trailer ma zechecac do obejrzenia czegos to chyba tez moze zadzialac odwrotnie , prawda???? Jak widze tekturowe dekoracje i gowniane efekty w filmie za 50 mln złotych to dla mnie wałek jest i tyle, wiec jak szukasz spiskowych teorii to zainteresuj sie fakturami z tego filmu !!!! tam masz dopiero spisek hehe i wałek na siano.

stefanjocker

Ciekawe, że końcówka jest śmieszna, a nie recenzent wyciągający wnioskl o filmie na podstawie zwiastuna. Choć może coś w tym jest.
Byłbym wdzięczny za opinie kogoś kto widział jakikolwiek inny film, którego widziałem tylko zwiastun bo trailer był żenujący i nie mam ochoty oglądać całości obrazu.

ocenił(a) film na 1
mihau_torrance

odpowiedz na temat zwiastuna powyzej, nie wiem co w tym dziwnego, ze nie ogladam filmu na podstawie trailera !!???

ocenił(a) film na 1
stefanjocker

aha i na youtube tez juz zmienili trailer hehe.......

ocenił(a) film na 1
stefanjocker

Litosci... gra Adamczyka to jedyny element tego filmu, który nie woła o pomste do nieba :(
Wyszedlem z sali bliski płaczu, jak mozna była spartolic taki potencjał.

ocenił(a) film na 1
iggy90

czyli współczuć tym co na tym byli? .... chciałem juz sie wybrac z ciekawosci naukowej ale zaczynam się bać tego filmu powoli ;)

ocenił(a) film na 1
stefanjocker

Obejrzyjcie sobie ten film na YT http://www.filmweb.pl/film/Na+odsiecz+Wiedniowi-1983-7975 to niektorym może odlasuje głowy. Na ten wg nielicznych super film poszedlem dzisiaj specjalnie zeby sie przekonac ...i stracilem przez takich jak wy 20 zł bo wyszedlem z kina po 30 minutach. Nie dalem rady tego g...a ogladać. I przestancie nawlekać ludziom farmazony , ze ten film komus Polske pokaze. Łykacie kity jak małe pelikany a tego filmu nigdzie poza Polska nie wyswietlaja w kinach !!!!! Pokazcie mi program jakiegokolwiek kina na swiecie, gdzie ten badziew ktos oglada ????? Jest taka strona jak sie znacie tak na kinie, gdzie sa wszystkie premiery w danych krajach, i ta wasza super produkcja promujaca Polske jest wyswietlana ....niestety w Polsce tylko hehe. Reasumujac turasy i wlosi natrzepali siana na walkach na produkcji tego syfu, nawkrecali , ze graja tam np Szyc czy Daniel O. , zeby podeprzec promocje a dali im po 5 tys euro na lody i nara haha. Ten film kosztowal realnie zapewne max 1/3 tej sumy o jakiej mowa oficjalnie, reszta jest tam gdzie miala być ;). Teraz tylko producent ma wscieklizne bo liczyl jeszcze na bonusa z kin a tu dupa :) .

ocenił(a) film na 8
stefanjocker

Ciekawe kiedy zdążyłeś obejrzeć ten film, skoro wczoraj go nie widziałeś, a dzisiaj o 8.30 miałeś gotową do wysłania opinię ... 20 PLN to chyba na piwo poszło ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones