PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617280}

Bitwa pod Wiedniem

11 settembre 1683
2,5 26 910
ocen
2,5 10 1 26910
2,1 9
ocen krytyków
Bitwa pod Wiedniem
powrót do forum filmu Bitwa pod Wiedniem

Film

ocenił(a) film na 4

Naprawdę jest tak zły czy to jakieś trend i moda aby po nim jechać (już kilka razy widziałem to na FW)

ocenił(a) film na 3
MIR66

Jest kiepski, ale niektórym się podoba, ale wiesz. Wyrazisz swoje zdanie i zaraz po tb jeżdżą...
Byłam na tym z klasą, nie ma się czym szczycić ale np moim znajomym się podobał. Zależy od gustu

MIR66

Film ten to nieporozumienie. Nie wiem jak można nazwać go dramatem historycznym. Przez większość czasu widz ogląda historię księdza Marca zamiast historycznych konkretów, które jak się już pojawiają to niekiedy bywają przekłamane jak np. liczba wojsk muzułmańskich. Ponadto film ten zalicza się bardziej do Science Fiction. Wszystko da się znieść, ale wilk, który przemienił się w człowieka po prostu "rozwalił mnie wewnętrznie". Szkoda, że nie było Zombie... Tu nasuwa się refleksja, a zarazem pytanie - Co twórcy jarali tworzą ten film? Ekranizacji tej nie ratuje nawet przyzwoita, a nawet niekiedy bardzo dobra gra aktorska niektórych postaci. Oczekiwanie na końcową bitwę z nadzieją, że obejrzy się kawał dobrego widowiska również składa się na nieuchronną klęskę tej produkcji. Nie wspominając już o tym, iż oglądając ten film, od samego początku pozbawionym się jest własnego zdania chociażby na temat religii, czy nawet postępowania muzułmanów. Ich kultura i zwyczaje są przedstawione w negatywnym świetle do samego końca. Efekty specjalne również kuleją. Cóż mogę więcej napisać... Nie polecam.

użytkownik usunięty
ghost_cinema

Bardzo słaby, wręcz nieporozumienie, żenada dla mnie. Nie wiem jakimi jeszcze określeniami mógłbym określić tą produkcje. Oczywiście każdy ma swoje zdanie, ale osobiście nie polecam - zmarnowałem ponad 2 godziny mojego jakże pełnego przygód życia :)

użytkownik usunięty

Zgadzam się z ghost_cinema, film do dupy.

ocenił(a) film na 2
MIR66

niestety film jest tragiczny. Jestem ostatnią osobą, która taki film niesłusznie by krytykowała. Niestety krytykowanie takiego czegoś jest jak najbardziej na miejscu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones