PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617280}

Bitwa pod Wiedniem

11 settembre 1683
2,5 26 910
ocen
2,5 10 1 26910
2,1 9
ocen krytyków
Bitwa pod Wiedniem
powrót do forum filmu Bitwa pod Wiedniem

Tyle utalentowanych ludzi kończy szkoły filmowe a tutaj qrwa jedno i to samo. Żenada.

użytkownik usunięty
h_pat

Borys Szyc jest aktorem i to jest jego praca.Jak go zatrudniają i ludzie chcą go oglądać znaczy,że jest popularny i ceniony,a z twojej wypowiedzi widać,że jesteś zazdrosnym Polaczkiem.Jedno i to samo?No tak w takich filmach jak Róża,W ciemności,Obława,Wesele,Dom Zły,Listy do M nie zauwazyłem Borysa Szyca.Chyba nie oglądasz uważnie polskiego kina i jedziesz po schemacie.

Normalnie ewenement, tacy są dobrzy, że deklasują zawsze wszystkich na kastingach. Otwórz lodówkę może już tam Szyc siedzi razem z Karolakiem, Kotem i z rudym.

użytkownik usunięty
h_pat

Tylko,że Szyca zna każdy i ma więcej kasy niż ty zarobisz w swoim życiu.Widać jesteś zakompleksionym i zazdrosnym Polaczkiem.Nikt ci nie każe oglądać Szyca jak tego nie chcesz,a twoje posty są na najniższym poziomie.

A co ma do rzeczy, ze Szyca zna każdy i ile zarabia do tematu. To znaczy w końcu, że jest dobry czy że go wszyscy znają? :D
A ja Zakompleksiony? hehe ani razu nie wspomniałem o $ ale ty masz jakieś chyba z tym problemy. Niech zgadnę umowa śmieciowa??

użytkownik usunięty
h_pat

Umowe śmieciową to miała twoja matka kiedy cię rodziła.Zazdrość z twoich wypowiedzi wynika z upośledzenia umysłowego.Szyc jest genialnym aktorem co pokazał wiele razy np. w Oficerze czy Enen itp.Niestety polaczki to taki zacofany naród co widać po tobie.

No tak Szyc bogaty, genialny - z zacofanego narodu ale wszyscy go znają a ja biedny, zakompleksiony i upośledzony :D Nie dowiedziałem się niestety co mają jego zarobki do tego, że wszędzie gra może dlatego ze to nie ma żadnego związku :D ot taka rozmowa na poziomie, no a co tam u matki Madzi słychać jak już tak rozmawiamy nie na temat.

użytkownik usunięty
h_pat

Przecież napisałem,że Borys Szyc gra dlatego,że jest utalentowanym aktorem i ludzie chcą go ogladać poza zakompleksionymi osobami na filmweb co krytykują wszystko co polskie,bo jest polskie,a jak nie chcesz go oglądać to nawet poleciłem ci filmy,w których nie występuje.

Jak rozpowszechnił się ten tekst "polaczki" rzygać się już chce od niego tekst na poziomie podstawówki

ocenił(a) film na 1

Bez sensu jest tutaj obrażanie czyjejś matki.... ehhh.... kultura.
Powiem tak - Nie dzierżę Szyca. Jego gęba drażni mnie i denerwuje, tak samo jak Adamczyk. Nie reprezentują sobą wysokiej klasy aktorstwa, wręcz powiedziałabym, że są kiepscy i zaszufladkowani, więc dla mnie to żadni aktorzy... Z drugiej zaś strony nie ma co na nich najeżdżać, aktor to taki sam zawód jak stolarz czy nauczyciel, więc na chleb jakoś zarabiać musi. No a jak inaczej, jak często-gęsto, ma się tylko to aktorskie wykształcenie??

użytkownik usunięty
MagdalenaPatterson

Kultury nie przedstawia osoba,która założyła ten temat obrażając dobrego aktora.Nazywając Adamczyka marnym aktorem sam się ośmieszasz,bo to najlepszy polski aktor młodego pokolenia obok Marcina Dorocińskiego czy Michała Żebrowskiego.

Nie no Kumulacja - zakompleksiony, zazdrosny, upośledzony umysłowo i w dodatku brak mi kultury :D jesus maria hehehe

ocenił(a) film na 1

Są gusta i guściki, wiesz, prawda? Więc skoro dla mnie jest, dla H_Pata i wielu innych kiepski aktor, Szyc, i cała ta zgraja, to uszanujmy ich opinię. Dlatego wypowiedziałam się za i przeciw.

tak wszystkich zwyzywaj. Twoje wypowiedzi są przez to bardziej rzeczowe a ty sprawiasz wrażenie inteligentnej osoby. ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones