PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617280}

Bitwa pod Wiedniem

11 settembre 1683
2,5 26 907
ocen
2,5 10 1 26907
2,1 9
ocen krytyków
Bitwa pod Wiedniem
powrót do forum filmu Bitwa pod Wiedniem

Ten film obraża widza: zdecydowana większość scen to fatalne fotomontaże (wrażenie tapet
zamiast głębi), głupawe dialogi, mentorskie monologi, słaba gra aktorska (może z wyjątkiem
Adamczyka i Curuś). ZDECYDOWANIE ODRADZAM obejrzenia tego filmu.

Valmont

Zgadzam się. Do grona AKTORÓW, a nie "aktorów" mogę jeszcze dołączyć Marco D’Aviano. Scenarzyści mieli pole do popisu, jednak wyszło jak wyszło. Miało być "Ogniem i Mieczem 2" a dostaliśmy coś co w mojej ocenie obraża widza swoim brakiem dopracowania choćby w wcześniej wspomnianych tapetach w tle. Jestem pewien że pod okiem Jerzego Hoffmana film przypomniał by nam o Złotych latach kina polskiego. Moja ocena to 3/10

ocenił(a) film na 1
korekanalny

Widziałeś ostatnie filmy Hoffmana? Te gnioty nie dorastają do pięt Bitwie pod Wiedniem. Może wizualnie nie powala, ale fabularnie jest wyśmienity.

ocenił(a) film na 3
Papierowy_Jezus_3

nie prowokuj trollu

Papierowy_Jezus_3

Głupio mi to pisać ale przypomnę(lub dostarczę Ci tej wiedzy) Ci że Bitwa pod Wiedniem faktycznie się odbyła, więc niczyja to zasługa że film ma taką fabułę. Poza tym scenariusz to kpina.

korekanalny

to jakaś nowa bitwa pod Wiedniem, bo w historii mieliśmy całkiem inną

użytkownik usunięty
Papierowy_Jezus_3

kur&#.. przez takich ocena jest zawyżona.

ocenił(a) film na 3
Valmont

Chyba najgorszy film historyczny, jaki kiedykolwiek widziałem. Właściwie nie historyczny, bo to jest ekranizacja jakiejś książki (w napisach początkowych jest niewielka wzmianka o tym). Decyzji, żeby wszystkie dialogi były po angielsku (mało jest w Polsce specjalistów od niemieckiego i tureckiego?) nie skomentuję. Najbardziej zadziwiające, że sponsorem był KGHM Polska Miedź. Przy takiej hojności nie powinno być na przykład prymitywnych efektów specjalnych.

urodzonywmarcu89

KGHM Polska Miedź nie sfinansowała produkcję tego filmu, ale jego dystrybucję i promocję w Polsce.

ocenił(a) film na 3
agusb

Aha, przepraszam. W każdym razie logo tej spółki wygląda bardzo głupio w reklamie badziewnego filmu, który "ukazuje" wydarzenie istotne dla Polski i Europy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones