PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617280}

Bitwa pod Wiedniem

11 settembre 1683
2,5 26 910
ocen
2,5 10 1 26910
2,1 9
ocen krytyków
Bitwa pod Wiedniem
powrót do forum filmu Bitwa pod Wiedniem

katastrofa

ocenił(a) film na 2

Cóz kiedy sie odwiedziałem sie o pierwszysch wzmiankach na temat filmu z 2008 roku bodajze
i ze mel gibson ma zagrac króla sobieskiego byłem wnziebowziety,liczyłem na iwlkie kino.NO
cóż czas miajł no i film z mega produkcji stawał sie coraz skromniejszy.okazało sie ze gibson
nie zagra naszego króla tylko skolimowski(co nie mzienia faktu ze skolimowksi to dobry aktor
ale wiadomo gibson to aktor znany na cąły siwat).No cóz kiedy go wypuscili i zobaczyłem
miażdzace recnezje postanowiłem sam sie przekonac i poszedłem do kina z kolegą,nie
ukrywam ze zełuje iz poszedłem i lpiej bym spedził wieczór na piciu piwa.TEmat na film
rewelacja-Polska ratuje europe przed islamem,Jan III sobieski na czele husari gromi turków
no rewelacyjny materiał ale ot co zobczyłem to katastrofa.Efekty specjalne i seceny
batalistyczne rodem z niskobudzetowych filmów jakie puszcza sie na TV PULS,ogólnei film ma
katastrofalna fabułe a polske pokazano jako bande tłuków która jednak moze europe
uratowac.Ogólnie film naprawde jest słąby.NAsz król pojawia sie na 20 minut przed koncem
filmu i co prawda troche wojuje wrqaz z armią ale sposób w jaki to pokazano to ponizej
krytyki.Gra aktorów tez słaba.Liczyłm na kino pokorju ogniem i mieczem a to co zobacyzłem to
katastrofa,odradzam w mojj opini 2/10

kapitanBecker66

Bo tak to wyglądalo w realu. No ale polaczki by zawsze chciały być wyidealizowywane na bohaterów.

Atoirtap

Cóż, jedne "polaczki" chciałyby być wyidealizowane, drugie z kolei zgnębione przez wszystkich. Zależy od upodobań.
Tak czy inaczej, mnie nie raziła zbyt mała rola Polaków z tym filmie, ale po prostu wykonanie "Bitwy Pod Wiedniem" to totalna katastrofa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones