PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003455}
4,1 343
oceny
4,1 10 1 343
Black Friday
powrót do forum filmu Black Friday

Odmozdzajacy, ale dla kilka razy się uśmiałem. Kilka smaczków i nawiązań do Martwego Zła. Bruce Campbell nie trafił do obsady przypadkiem :)

ocenił(a) film na 5
Piotr_Lewandowski_5

Racja, jest trochę zabawnych momentów :) Bruce Campbell w markecie. Może jakby bardziej postarali się to wyszłaby z tego kontynuacja Evil Dead :D

ocenił(a) film na 5
GregoryHouse85

niestety nie ten poziom scenariusza i reżyserii, aszkoda

ocenił(a) film na 5
dezertx

jak widac wszyscy sie zgadzamy w ocenach, sentyment do Bruce'a jest (mam nadzieje ze serial Ash VS Evil Dead zaliczony? choc i tu z poziomem bywalo...roznie) pare tekstow smiesznych pada ale emocji zbyt wiele w tym nie ma suma summarum ;)

miko1980

Jak dla mnie serial Ash vs Evil Dead jest świetny. Nie parę a bardzo dużo śmiesznych tekstów i scen, Bruce głównym bohaterem, fajne walki, fajne przydupasy/nowe postacie, Xena, nawiązania do poprzednich części i dwie fajne końcówki sezonów (pierwszego i trzeciego).
Ciężko byłoby zrobić ten serial lepiej :)

ocenił(a) film na 5
Dentarg

Nie pisałem wrażeń o serialu tylko o filmie. O serialu tylko to co w nawiasie było.

miko1980

A to przepraszam, nie załapałem :) W każdym razie dla mnie serial był świetny, a obawy Bruce'a sprzed lat że jest za stary i za gruby do Asha zupełnie się nie sprawdziły.
Szkoda, że nie będzie sezonu 4, bo ten mógłby być "Armią Ciemności 2" ale w połączeniu z Mad Maxem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones