PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674586}
7,7 4 582
oceny
7,7 10 1 4582
7,5 4
oceny krytyków
Blackfish
powrót do forum filmu Blackfish

Takie sobie

ocenił(a) film na 4

typowy standard telewizyjny, gadające głowy. Na raz w porządku, ale nie poleciłbym tego
dokumentu. Nie oceniam przekazu, ale technicznie film był raczej mierny

ocenił(a) film na 9
zombiecamel

"Gadające głowy",a na co liczyłeś?
Może na dobre szpiegowskie akcje okraszone strzelankami z pracownikami dyrekcji SeeWorld?

ocenił(a) film na 4
Berith7777

Widziałem dużo lepszych i inteligentniejszych dokumentów. Narzekam na ten, ponieważ był w typowym amerykańskim standardzie dokumentów telewizyjnych i nie oferował wiele pod kątem formy. Nie wymagam od każdego dokumentalisty żeby był drugim Herzogiem, ale widać było że to nie jest autorskie dzieło.

ocenił(a) film na 9
zombiecamel

Wydaje mi się,że reżyser nie miał zamiaru silić się na ciekawą,oryginalną formę,ale na przedstawienie problemu.

zombiecamel

Czy możesz w takim razie polecić dobry dokumnet o podobnej tematyce?

ocenił(a) film na 8
zombiecamel

Moim zdaniem film w 100% spełnił swoją role, bez fajerwerków pokazał jak naprawdę wygląda życie zwierząt w takich placówkach. Ja się cieszę że nie było przerostu formy nad treścią, ważne informacje przekazane bez zbędnych ozdobników.

ocenił(a) film na 4
zombiecamel

Zapomniałem dodać, że ten film jest jednocześnie mało inteligentny, ale za to bardzo sensacyjny w złym tego słowa znaczeniu.

zombiecamel

Boże nie wierze..

ocenił(a) film na 4
jacob_filmweb

W co nie wierzysz

zombiecamel

"Zapomniałem dodać, że ten film jest jednocześnie mało inteligentny" - SERIO?

jak można napisać tak o filmie dokumentalnym, który pokazuje jakimi skur_nami są ludzie, którzy traktują zwierzęta w ten sposób. film jest warty polecenia i każdy powinien go zobaczyć, a twój komentarz po prostu zwalił mnie z nóg. ile ty masz lat, że takie rzeczy piszesz o takim filmie? masz w ogóle choć trochę inteligencji?

ocenił(a) film na 4
jacob_filmweb

Myślę że więcej niż ty, skoro rzucasz od tak takim oskarżeniami ad personam.

zombiecamel

Bo irytują mnie takie opinie jak twoje.

ocenił(a) film na 5
zombiecamel

No trzeba jasno przyznać że dokument jest robiony po CNN i wyszło jak wyszło. tematyka bardzo ciekawa i trudno jest spojrzeć na to z punktu widzenia czysto technicznego. No ale wychodzi to słabo. Słabe było to że nie pokazali wypadku tej 3 ostatniej ofiary mimo że nagranie istnieje (śmierć wcześniejszych 2-óch ofiar nie był nagrany). Nagrodzony też jakoś nie był. Dobrze że nie dali takich aranżacyjnych scenek z aktorami :)

ocenił(a) film na 5
5ort83

Polecam za to "The Cove" tam to wygląda o wiele lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones