PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=15}
7,0 115 409
ocen
7,0 10 1 115409
6,2 16
ocen krytyków
Blade Wieczny łowca
powrót do forum filmu Blade - Wieczny łowca

zajebi..e

ocenił(a) film na 9

dobre stare kino!

ocenił(a) film na 9
hyrkan

jak ci się chce to sprawdzaj

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Nie będziesz się czuł prześladowany jak zwykle? :)

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Sprawdziłem. Nie znasz polskiej interpunkcji. Dość wyraźnie widać, że nie czytasz.

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Dlaczego komentarze w internecie uważasz za coś, co ma być niepoprawne? :)

ocenił(a) film na 9
hyrkan

tylko twoje są niepoprawne

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Niestety nie. :) Uznałeś się za prześladowanego, gdy zauważyłem trochę błędów językowych, logicznych i merytorycznych. Jednak twoje są niepoprawne, a twój post wyżej to tylko próba ciętej riposty.

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Napisałeś, że tu są komentarze, a nie dyktando. Pytam, dlaczego dyktando uważasz za jedyne miejsce warte poprawności.

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Czy gdy będziesz pracował, to też uznasz, że nie trzeba robić nic poprawnie, bo to nie dyktando?

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Hihi. Z jednej strony atakujesz mnie, że piszę bez sensu, a z drugiej chwalisz siebie, że wciągasz mnie w bezsensowną dyskusję. A jeszcze dodajesz, że nie rozmawiamy. Niezupełnie spójnie oceniasz.

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Dlaczego uważasz, że pajacem jest ktoś, kto woli pisać nawet komentarze poprawnie, a nie ktoś, kto nie umie? :)

ocenił(a) film na 9
hyrkan

uważasz mnie za swój autorytet że ciągle się mnie o wszystko pytasz ?

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Uważam, że to jest forum, miejsce wymiany informacji. Pytam, bo może jakimiś dysponujesz.

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Z twojej wypowiedzi wynika, że zrobienie czegoś lepiej to bycie pajacem. Upewniam się, że rozumiesz własne wypowiedzi. :)

ocenił(a) film na 6
azazel_913

W dziedzinie kiczowatych filmów masz przynajmniej większe doświadczenie, bo może nie wiedzę.

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Uważasz się za indolentnego, że nie odpowiadasz na temat?

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Rozumiesz już, że to nie jest film kultowy?

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Czy twoim zdaniem nauczyciela, czyli tę mądrzejszą osobę w kontaktach nauczyciel-uczeń, rozpoznaje się po tym, że nie potrafi on poprawnie pisać, a całością jego komunikatów są wyzwiska? Nie mylisz nauczyciela z prymitywem albo kimś takim?

Oj dzieciaczku. Naprawdę mi udowodniłeś, że film "Blade" jest intelektualnie niewymagający.

ocenił(a) film na 9
hyrkan

widzisz czyli możesz go obejrzeć

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Nawet obejrzałem, dzięki czemu wiem, że jest kiczowaty. Dlaczego wyzywasz ludzi, którzy nieprzychylnie się wypowiadają o twoich ulubionych kiczowatych filmach?

ocenił(a) film na 9
hyrkan

nie wyzywam wszystkich o ile sobie nie zasłużą

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Aha. Taka sprawiedliwość? :)
Siebie czasem wyzywasz czy nie zasługujesz?

ocenił(a) film na 9
hyrkan

pewnie że nie zasługuje, znajduje frajera na forum i wkręcam go w bezsęsowną dyskusje dla zabicia czasu

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Masz za dużo czasu po szkole?

ocenił(a) film na 9
hyrkan

akurat tyle żeby sobie popisać

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Pamiętasz, że napisałeś, że cieszy cię, gdy ja tracę na ciebie czas? Cieszy cię też, gdy ty tracisz czas na pisanie bez sensu, gdy mógłbyś z sensem?

ocenił(a) film na 6
azazel_913

"bezsensowną"

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Co w tym filmie lubisz?

ocenił(a) film na 9
hyrkan

akcje, ciekawą fabułę, niektóre dialogi, muzykę, niestandardowe podejście do filmu o wampirach(ogólnie sam komiks), postacie, klimat jak jeszcze mi się coś przypomni to napisze
a po latach przeszkadzają mi trochę stare efekty komputerowe

ocenił(a) film na 6
azazel_913

To mało dokładne określenia. Większość filmów sensacyjnych ma akcję, która kogoś ciekawi, kilka ciętych ripost, chwytliwą muzykę. Niestandardowe podejście do wampirów ma, uwaga, większość filmów o wampirach. :)

Jakie widziałeś filmy o wampirach?

ocenił(a) film na 9
hyrkan

poza blade, underworld(1, 2 i 3 takie sobie a 4 beznadziejna), zmierzch ale tylko kawałek bo totalnie nie lubię tego filmu, van helsing i jeszcze 2 ale nie pamiętam tytułów i może mi się jeszcze jakieś przypomną
nie pisałeś dlaczego lubie coś w tym filmie tylko co w nim lubię

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Ach. Który z wymienionych filmów standardowo podchodził do wampirów? Na czym polega ten standard w porównaniu z Blade?

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Jak byś opisał klimat?

ocenił(a) film na 9
hyrkan

mroczny, a na dłuższe wypowiedzi nie marz co liczyć

ocenił(a) film na 6
azazel_913

"masz"
Czemu nie lubisz dłuższych wypowiedzi?

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Lubisz wszystkie filmy mroczne, z kilkoma ripostami, walkami w których w tle jest kilka tańczących postaci zwiększających dynamikę sceny (ale gdy się je widzi, to jest to absurdalnie głupie) i których sztampowości nie umiesz ocenić, bo w danej kategorii widziałeś może 10 filmów i nie masz bladego pojęcia, co jest typowe a co nie?

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Hihi, raz krytykujesz kogoś za bezsensowne komentarze, a innym razem piszesz, żeby nie wymagać od ciebie sensu, bo to komentarze w internecie, a nie szkoła. Poza szkołą nigdy nie pisałeś nic poprawnie?

ocenił(a) film na 9
hyrkan

co ty z tą szkołą ?

ocenił(a) film na 6
azazel_913

rozmawiamy, bo właśnie wróciłeś ze szkoły, a wyzywasz mnie, bo masz związane z nią kompleksy. Czemu zatem nie?

ocenił(a) film na 9
hyrkan

a skąd wniosek że ze szkoły a nie z pracy, albo znalazłem chwile na udzielanie wywiadów debilom

ocenił(a) film na 6
azazel_913

W pracy wymaga się umiejętności. A w szkole są dyktanda, na które narzekasz na forum.

ocenił(a) film na 6
azazel_913

W szkole omawiacie czasem filmy?

ocenił(a) film na 9
hyrkan

widać brak edukacji i braki w chodzeniu do szkoły skoro się mnie pytasz o to co robiłem w szkole

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Widać, skoro nie umiesz odpowiedzieć. :)

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Napisz proszę, co było ambitnego w Blade.

ocenił(a) film na 9
hyrkan

film nie był jakimś wielce wybitnym filmem, ale to świetny klasyk którego ogląda się przyjemnie nawet po latach, a co ty byś chciał ambitnego ?

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Coś wartego oceny 9. Wystawiam ocenę 9, gdy film zasługuje na taką. :)

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Tak patrzę sobie, tak rzadko dajesz filmom wysokie oceny, że 9 oznacza, że to film, który uznajesz za jeden z najlepszych jakie znasz.

ocenił(a) film na 9
hyrkan

ja lubię prawie wszystkie filmy
film musi być naprawdę kiepski żeby u mnie zasłużyć na niską ocene
dla mnie wyjątkową oceną jest 10 i 1

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Jest to nieprawda. Nawet seryjnie rozdajesz jedynki. Niestety, póki można to w twoim profilu po prostu zobaczyć, kitu nie pociśniesz.

ocenił(a) film na 6
azazel_913

Oglądasz czasem filmy, które mógłbyś nazwać inteligentnymi albo ambitnymi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones