PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838084}

Blade

4 764
chce zobaczyć
Blade
powrót do forum filmu Blade

Pomijając już jak Mahershala Ali wypadnie w roli Blade'a - najbardziej mnie zastanawia w jaki sposób Blade będzie wprowadzony do MCU.

Pierwsze co mi przychodzi na myśl to Doctor Strange.

Gzehoo_GR

A dlaczego akurat on?

Igi1997

Multiversa i wszystko w temacie. Stawiam, że to będzie motyw przewodni 4 fazy MCU skoro wystąpi on co najmniej w 3 produkcjach ( " WandaVision " , " Spider-Man: No Way Home " i właśnie 2 część przygód Strange'a ) .

Flinston1987

Ale blade to nie ma tam. Ja oglądałem te super stare filmy trzy części co zrobili wszystkie i tam to w ogóle nie było avengersów ani spidermana ani doktora stranga.
Dobrze żeby zrobili remake, bo strasznie już źle wyglądają i staro te blade co były, i aktora głównego to w ogóle dobrali identycznego jak był ten stary, nie idzie poznać że to inny normalnie.

Gzehoo_GR

IMDB też tak twierdzi.

Gzehoo_GR

Bez Wesleya Snipes to już nie to samo, jego nie da się zastąpić i podrobic. Ucieszyłam się widząc zapowiedź Blade ale radość mi przeszła jak się okazało że będzie inny aktor.

Pati_Pati_2

Moim zdaniem Wesley Snipes nie pasuje do Blade'a w wersji PG-13.

Gzehoo_GR

Ten aktor co ma wyraz twarzy jakby gwizdał. On może jakiegoś tupaka zagrać ale nie to. Szkoda bo czekałem na ten film

Gzehoo_GR

Nie wdając się w szczegóły Blade już zadebiutował w MCU

Gzehoo_GR

Blade'a głos był słyszany w scenie po napisach filmu Eternals.

urbi29

Tak słychać, a dokładnie w momencie kiedy Dane Whitman (Kit Harington) chce podnieść miecz

Gzehoo_GR

Hahaha do Doctora Strange, prędzej do Morbiusa!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones