PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 124 263
oceny
6,3 10 1 124263
5,9 20
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

ŻENADA!!!!!

ocenił(a) film na 1

Miałem go od dłuższego czasu na dysku dziś se mówię a wieczorem se go włączę. Ja pierd..... najgorszy film jaki w życiu widziałem. Nic tu nie ma, bohaterowie boją się nie wiadomo czego. Straszne dziadostwo i ten film ma 6.6 w skali do 10 jasne chyba u noworodków. Jeśli chcecie stracić 1godzine i 17 minut proszę bardzo. Na tym filmie normalnie przysypiałem, jaki od nudny jak flaki z olejem. Jeśli 2 jest taka sama to ja podziękuje nie będę go nawet oglądał.

ocenił(a) film na 1
damianszu

A mówiono mi że jest to coś w stylu paranormal activity, hahaha jasne paranormal to arcydzieło gdzie ciary potrafią przejść przez całe ciało a ten shit to kupa gówna i tyle, nic tu nie może przestraszyć, dialogi do dupy itd itp. Jeśli ktoś lubi paranormal i on mu sie podobał to niech se odpuści blair bo totalna wiocha

ocenił(a) film na 8
damianszu

Wg mnie BWP jest lepszy od PA, no ale każdemu podoba się co innego, choć ocena 1 jest trochę krzywdząca, a co do 2 części, to lepiej nie oglądaj, bo jest gorsza

ocenił(a) film na 1
extranick

No dokładnie każdy ma swój gust no 1 to może trochę przegiąłem, może za specyfikę na 3 max 4 zasługuje ale pod ocenę brałem poziom strachu, który u mnie wywołał. Zawsze biorę pod ocenę całokształt ale tu byłem zażenowany, tym co widziałem. Taki PA to u większości znanych mi osób jak i u mnie wywołał nie raz ciary więc tylko dlatego BWP dostał 1. A co do BWP 2 heh w sumie kiedyś chciałem dać mu szansę żeby nie było ale po twoich słowach chyba się wstrzymam chyba że wyjdzie 3 część to nadrobię 2 żebym nie odbiegał od tematu. Pozdro

ocenił(a) film na 3
damianszu

Oglądam bardzo dużo filmów. Ten jest bardzo amatorsko nakręcony. Ocena 3/10 chyba tylko za Joshue Leonarda. Ogólnie widziałam gorsze. Paranormal Activity i Etenity (czy jakoś tak) są niezłe. Zwłaszcza 3 część PA. Budzą strach, choć ogólnie nuda podobna jak w blair. Wszystkie z tego rodzaju filmów są do obejrzenia tylko raz. Potem zero strachu i sama nuda. Mój ulubiony horror "Dom woskowych ciał", to zupełnie inny rodzaj i mało straszne ale fajny dobór obsady. Polecam :)

ocenił(a) film na 1
damianszu

U mnie również to samo, nuda! Mnie nic nie przeraziło jedynie końcówka filmu była niezrozumiała dla mnie. Schodzili po tych schodach, po czym było słychać przeraźliwy krzyk tej dziewczyny "Mike"-chłopak stał w rogu, potem chyba ją "coś" zabiło. Dziwny film, nie był ani trochę straszny. Dziwny! Jedynie jak już wspomniałam ta końcówka zastanawiająca.

ocenił(a) film na 10
gossip girl

Przede wszystkim należy tutaj zaznaczyć, że to "Paranormal Activity" jest filmem w stylu Blair Witch, nie na odwrót jak jest napisane kilka postów powyżej. Ten film był chyba jednym z pierwszych, który wykorzystał motyw kamery "z ręki" jako element mający budować atmosferę. Fenomen tego filmu polega bardziej na czymś niezbadanym występującym w tym lesie (tytułowa wiedźma). Ucieczka (nie walka) przed niewidzialnym złem (zły duch lasu, wiedźma) jest tu dominującym aspektem mającym na celu budowanie klimatu grozy. Ja osobiście uważam ten film za Arcydzieło i myślę, że niskie oceny typu 1, 2 czy 3 pokazują, że się nie do końca zrozumiało film (ale też zależy od gustu oczywiście), a świadczy o tym nie zrozumiana przez was końcówka filmu. W tym filmie kompletnie nie chodziło o to aby w połowie filmu lub pod koniec wyleciała jakaś wielka czarna "morda" strasząca widza. Może i by to zadziałało ale na krótką chwilę. Tutaj przerażające jest to, że ludzie się zgubili w lesie, który nie pozwala im wyjść (chodzą w kółko mimo, że np: wędrują wzdłuż rzeki). Co więcej w nocy dochodzi do dziwnych zdarzeń (kopce kamieni przed ich namiotami, dźwięki w lesie lub fantastyczna scena panicznej ucieczki z namiotów w środku nocy (!)). Postawcie się na ich miejscu, ciekawe jak byście się czuli ? Film jest świetnie zrealizowany... na prawdę nie rozumiem zarzutów względem słabych dialogów, otóż są na należytym poziomie, dobrze odwzorowują co czuje człowiek gdy jest sam w lesie w beznadziejnej sytuacji. Trochę się rozpisałem... no ale jednym słowem ten film to KLIMAT i nie wyskakujące potwory są tu ważne.

ocenił(a) film na 1
_Marcos_

Tak, niskie oceny zależą od gust. Rozumiem, myślę że pomysł na film był dobry tylko źle zrobiony, nudnawy, zero akcji. Aktorka wciąż powtarza, że słyszy jakieś głosy a ja nie! Spodziewałam się jakiś szokujący, jakiegoś dreszczyka emocji i nie mówię tu o wyskakujących potworach! Wiesz, ale z tymi kopcami moim zdaniem było delikatnie mówiąc słabe. Nie wyglądało to jakoś spektakularnie, nawet nie rzuciło mi się w oczy. Sądzę, że gdyby o tym nie wspomnieli to nawet bym nie zauważyła. Może masz rację, z tym akurat film jest straszny + z wędrówką po lesie.

ocenił(a) film na 1
gossip girl

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 1
gossip girl

Również prawda w 100%

ocenił(a) film na 10
damianszu

Tak to jest jak gimbus zabiera się za oglądanie kultowych filmów.

ocenił(a) film na 1
szilom

Gimbusem jest ten kto daje temu czemuś 10pkt. 10 pkt za to że w filmie nic się nie dzieje hehe dobre sobie ale jak se tam wolisz

ocenił(a) film na 9
damianszu

Zamilcz prosty człowieku i następnym razem nie zabieraj się za oglądanie filmów które przerosły twój wsiowy gust filmowy

ocenił(a) film na 1
dnbmajk

Nie wiem kto tu jest prosty. Człowiek który wyraża swoją opinię o tym że film to jedno wielkie gówno czy człowiek któy obraża tego 1 za jego zdanie. Zapamiętaj koleszko o gustach się nie duskutuje a jeśli ci się ten film podoba to powodzenia w oglądaniu równie ciekawych pozycji w przyszłości.

ocenił(a) film na 9
damianszu

Koleszko, oceniasz ten film jako jedno wielkie gówno bo taki masz właśnie gust, gówniany. Nie wiem dlaczego spodobał ci się paranormal activity (jedynka daje rade) hmmm pewnie błąd w Matrixie. I jeszcze pierdzisz że w BWP nic się nie dzieje hahaha idź być kinomaniakiem gdzie indziej;)

dnbmajk

Gościu ty serio masz nieźle nasrane w bani ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones