PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 124 056
ocen
6,3 10 1 124056
5,9 20
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

9/10

ocenił(a) film na 9

Pamiętam jak byłem na premierze 14 lat temu!!!:) Myślałem że zejdę na zawał.Bałem się wracać do
domu.Masakra. Najbardziej przerazający film jaki widziałem. Niestety to specyficzna produkcja-
oglądac w nocy i głośniki na maxa.

ocenił(a) film na 3
Zodiak

Mam 22 lata, więc nie jestem aż tak "stara", żeby załapać się na premierę w kinie, ale ten film to koszmar mojego dzieciństwa ;) Starsi znajomi (11-12 lat) często mnie tym straszyli. W dodatku mieszkam na odludziu, pod lasem, więc tym bardziej się bałam. Przez długi czas odpadały jakiekolwiek wycieczki w tamte tereny ;)

Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do paradokumentów, więc dopiero teraz sama go obejrzałam. Oglądałam w nocy (3:00)ze słuchawkami i się wynudziłam... Wierzę, że 15 lat temu to mogło być straszne, tym bardziej oglądane w kinie. Filmy "z ręki" nie byłyby jeszcze popularne, większość osób myślała pewnie, że nagrania są prawdziwe, a dostęp do internetu był utrudniony, więc nie można było zweryfikować przypuszczeń. I spirala strachu się kręciła ;)
Ale jak na dzisiejsze standardy- wypada słabo. Przez większość czasu (w zasadzie przez cały film) nic się nie dzieje. Końcówka, zamiast być straszna, po prostu nie jest nudna, a to trochę za mało.

ocenił(a) film na 9
Azzurro

Jest dokładnie tak jak napisałaś. To były inne czasy.Pamiętam wypełnione sale kinowe. To własnie blair witch zapoczątkował filmy"z ręki".

Zodiak

Bałeś się wracać do domu? Czyżbyś wracał do domu przez las? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones