PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 124 291
ocen
6,3 10 1 124291
5,9 20
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

Jezu widziałam ten film dawno temu jakieś 3 lata.ale gdy go ogladałam miałam schizę na maksa...Ten klimat tego filmu zostaje na baaaardzo długo w pamięci...Ja po obejrzeniu miałam stracha wejsc do lasu przez dwa tygodnie bo bałam się,że zobaczę tam te kupki kaomieni albo co gorsza na drzewach będą wisiałty te "laleczki" z patykow...Brrrrrrr...Jak teraz o tym myślę to jeszcze mam gęsia skórke...Świetnie był zrobiony ten film-przez to,ze amatorska kamerą.Dwójka okazała się niewypalem-nie była już tak dobra-zabrakło tego klimatu...Ale swoja drogą ja nadal uważam,ze ta wiedźma kiedyś zyła i istniała i ze to wszystko się wydarzyło naprawdę-a producenic filmu powiedzieli tylko tak,ze oni to wymyślili,żeby nie bylo zbyt dużej afery...Boże nigdy w zyciu nie chciałaby przezyc tego co oni przeżyli...I na końcu ten dom-okropność!! Ale jak ja kocham te okropnosci!!

użytkownik usunięty
Sara_von_Krolock

Masz rację... Klimat, ta amatorska kamerka, potem ten ząb, domek, płacz dzieci... rany... wiesz, zagrałem potem w trzy części gry i nawet jeśli fikcja przedstawiona w obu filmach i trzech grach jest fikcją, to bardzo realistycznie trzymającą się kupy...

ocenił(a) film na 9
Sara_von_Krolock

Dla mnie to tez wyglada jak cos realistycznego...

użytkownik usunięty
Sara_von_Krolock

wejdż na www.tbwp.cad.pl tam są odp. na wszystkie nielogiczne pytanka

Sara_von_Krolock

Wiesz, ja po obejrzeniu JURRASIC PARK wierzyłem w dinozaury...ale wtedy miałem kilka latek. Zejdź na ziemię i przestań bredzić.

dolasz

A dokładniej to wierzyłem, że one nadal żyją.

użytkownik usunięty
dolasz

Wyobraźcie, jak musieli czuć się ci studenci...Koszmar...Ten film jest naprawdę wart obejrzenia, ale tylko dla osób o mocnych nerwach...Przez kilka miesięcy na widok lasu dostawałam dreszczy... A co do twojego pytania o wiedźmę... Wiesz, przecież to całkiem możliwe... Ale mi wydaje się, że bardziej prawdopodobna wersją może być np. wariat-morderca, który miał świra na punkcie tej historii i zaczął robić takie numery. Przerażające... Biedne dzieci...Może to jednak wiedźma?...

Rzeczywiście ta wersja z mordercą-wariatem jest bardziej realna-ale tak czy siak wychodzi na moje: TO ZDARZYŁO SIE NAPRAWDĘ! A co do dinozaurów-to zupelnie inna historia-tamto było wymyślone od początku do końca (poza tym dinozaury istniały naprawdę!),a tutaj historia przedstawiona jaest jak najbardziej realnie-zauważ różnicę...No nic ja tam i tak pozostaje przy swoim-mam zrytą psychike takimi filmami i jestem podatna na takie klimaty-tak samo było z The Ring-przez parę dni bałam się,że z TV wyjdzie mi ta dziewczynka...

Sara_von_Krolock

!. czesc to byl horror... normalnie maje serce ledwo wytrzymalo, ale 2. czesc to jest zenada, co z tego zrobili :l

aDa_

Jeeeeezuuuu, ty to dopiero musisz mieć słabe serce, jak to miało być straszne to ja jestem św. Antoni...

Kismeth

To bylo prawie 5 lat temu, wiec mialam slabe serce a co cie nie zabije to cie wzmocni, wiec teraz bym sie pewnie nie bala :]

Sara_von_Krolock

A w św. Mikołaja nie wierzysz?! Wg mnie to bardziej realistyczna postać od wiedźmy...

użytkownik usunięty
Sara_von_Krolock

jazda maniacy. ja kce trojke hehe. dobre schizy w tym moviku tyle ze krotki nie co. ale klimacik fajny - w sam raz dla osob ponizej 15 roku zycia. jazda hehe

użytkownik usunięty
Sara_von_Krolock

ja wiem ze hisoria wiedzmy jest prawdziwa,bo mam materialy ktore dowodza tego,jedyne co jest fikcja to sprawa tych studentow.widzialam tez materialy o rustinie jak go wieszaja.lecil kiedys o tych zdarzeniachdokument na jakims niemieckim programie,uwazam ,ze to najlepszy film,sama ogladalam go chyba z 50 razy(powaznie)i jeszcze mi sie nie znudzil.KOCHAM TEN FILM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones