PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 124 291
ocen
6,3 10 1 124291
5,9 20
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

Jeden z...

ocenił(a) film na 8

Obejrzalam ten film tylko raz, mając 15 lat. Nigdy wiecej sie nie odważylam. Do dzis pamietam strach i lęk, który towarzyszyl mi po filmie. W zyciu sie tak nie bałam.

ocenił(a) film na 9
kiniawisniarowska

A ja po kilkunastu latach przerwy zaryzykuję i odnowię seans ... Ale w sumie bardziej mnie przestraszył Hellraiser , Child's Play (Laleczka Chucky) , Darkness (Ciemność) no i legendarny Poltergeist (Duch) z 1982 r. Wiadomo jednak, człowiek był wtedy młody to i takie filmy bardzie trafiały do wyobraźni ...

ocenił(a) film na 10
kiniawisniarowska

Fajnie, że są tacy jak ja :) Mój pierwszy obejrzany horror, dodatkowo starsza siostra wystraszyła mnie, że to autentyczna historia, a wiedźma grasuje również w moich okolicznych lasach. Kładąc się spać, miałem przed oczami Mike'a odwróconego do ściany, tą słynną przemowę Heather oraz widziałem ciemny las, te wszystkie naturalne odgłosy i szelesty... Kisiel w gaciach max. Po tylu latach wchodzę i czytam te komentarze większość to mi się przykro robi. Jak można krytykować tą produkcję? To nie jest film. Pseudo dokument. Miał wiać amatorszczyzną i być realistyczny. Ja do dzisiaj czuje ten klimacik jak o tym filmie myślę. Zresztą - twórcy tego filmu mają to wszystko gdzieś, ustawili siebie i dzieci do końca życia. Dali grosze, a dostali miliony. Proste :D

ElGladiator

Ja również oglądałam go myśląc że to prawdziwe nagranie :/ tak mi przekazał y koleżanki i pewnie same tak myślały. Dopiero po latach dowiedziałam się że to bujda haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones