PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 124 291
ocen
6,3 10 1 124291
5,9 20
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

... jednak jest jedna wada - umieszczone na płytce trailery są fatalnej jakości - czy ktoś z Was ma podobny błąd, czy też tylko ja miałem takie "szczęście" i zakupiłem DVD z defektem ? Jakość filmu jest bardzo dobra, ale na krążku są umieszczone 2 zapowiedzi kinowe - "Piła" oraz "Boogeyman" - i obydwie mają usterki.

____OSCAR____

Mnie sie wydaje, ze to tak specjalnie jest:P. Ja mam tak samo,wiec sie nie przejmuj;). Pozdro

____OSCAR____

...niech wam nie będzie przykro ale moje zwiastuny są ok...chyba mieliście pecha...;)...

____OSCAR____

Ten błąd występuje równiez na mojej płycie. Więc albo wszystkie są takie, albo obaj mieliśmy takie głupie szczęście aby je kupić. Pozdrawiam !

użytkownik usunięty
____OSCAR____

u mnie niestety to samo... z poczatku się przestraszyłem że film też jest w takiej jakości ale na szczęście jest okej... nie przejmuj się. Pozdrawiam

____OSCAR____

spokojnie!!!!ja tez tak mam ale to normalne. to zaden blad techniczna. dajcie spokój. po sciagnieciu trailerów ze stron internetowych jest prawie to samo...ok!

użytkownik usunięty
____OSCAR____

Hahaha,jednak wyszła jakaś trefna produkcja...ja tez tak mam...ale ważne że filmik jest dobrej jakości.

ludzie ! ludzie! szukam tego filmiku od dłuższego czasu... niech ktoś piśnie, z którym nr filipinki było BWP i skąd go można wytrzasnąć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones