PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 124 155
ocen
6,3 10 1 124155
5,9 20
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

Co Heather znajduje w paczce? Zęby?

ocenił(a) film na 2
Kompan90

wydaje mi się, że to kawałki jelita cienkiego krowy

ocenił(a) film na 9
Kompan90

Też mnie to interesuje. Na początku myślałem, że to kości nadgarstka :D

ocenił(a) film na 9
Kompan90

Też mi to nie daje spokoju.

ocenił(a) film na 2
nihilism

przecież mówię, co znalazł.

użytkownik usunięty
szyszka411

ale co co ? napisz jeszcze raz bo poprzednio nie przeczytałem

ocenił(a) film na 9
szyszka411

oo widzę, ze jesteś weterynarzem.. doskonałe rozeznanie ;) (joke)

--Cyc3k--

A to nie było czasem serce?

ocenił(a) film na 7
gocha0391

nieeeeeeeeeee to było prawe ucho ;/ ogladajcie filmy ze zrouzmieniem

ocenił(a) film na 2
ewanela

skąd wiesz, że to prawe ucho?

ocenił(a) film na 7
szyszka411

to był język-.-

ocenił(a) film na 2
vrubson

skąd wiesz, że to był język?!

ocenił(a) film na 6
szyszka411

Skąd wiesz, że to nie był język!?

ocenił(a) film na 3
AdWienc

Skąd wiesz, że to nie był róg jednorożca!?

ocenił(a) film na 7
ewanela

też tak myśle, josh krzyczał ale nie odpowiadał więc całkiem możliwe chociaż niewiadomo

ocenił(a) film na 8
piotr19940

Równie dobrze mógł nie mieć zębów albo języka skoro niczego konkretnego nie dał rady wyartykułować ;P

ocenił(a) film na 7
inferno_22

no tak. Ale takie było moje pierwsze skojarzenie

ocenił(a) film na 3
Kompan90

Mi się wydawało, że widziałem tam ucho i palec ale równie dobrze to mogły być jakieś wnętrzności(za duże te rzeczy były na zęby).

nikike

przeciez to bylo oko, to jasne wystarczy zatrzymac podczas tej akcji i zobaczyc

drhouse1993

Mi też się wydaje, że to oko ;)

użytkownik usunięty
Ahnessa

ja już kilka razy oglądałam ten film i też mi się wydaje, że to ucho

ocenił(a) film na 6
drhouse1993

dla mnie to był język

ocenił(a) film na 8
Kompan90

Przeterminowany Big Mack, w końcu nic innego nie może tak strasznie wstrząsnąć i przerazić Amerykanina.

Kompan90

wedlug mnie jest to skalp.

Kompan90

Mi się wydawało, że to odcięte palce, ale oglądałam kiepską kopię filmu, więc trudno powiedzieć:)

użytkownik usunięty
Kompan90

Także miałem wrażenie, ze to zęby.

ocenił(a) film na 7
Kompan90

Ja na początku myślałam że to język czy coś, ale teraz mi się wydaje że chyba jakieś wnętrzności O.O

ocenił(a) film na 6
Kompan90

ja bym rzekł, że palec, język i oko, można by było też na siłę się dopatrzeć ucha i wtedy byśmy mieli 4 z 5 zmysłów.

valmar

No ja na słabej kopii myślałam, że to obcięty nos :)

ocenił(a) film na 9
Kompan90

według mnie to były palce

adriano93

Oglądałem kilka razy film i też sie zastanawiałem, teraz ściągam go właśnie w fhd, także mam nadzieje że uda mi się dostrzec ;P

ocenił(a) film na 8
Movie_boy

Też oglądałam kilka razy i zawsze byłam przekonana, że tam jest język. Pod wpływem tej dyskusji obejrzałam jeszcze raz końcówkę i chyba zostaję przy języku (choć może to też być jakiś narząd wewnętrzny), dość wyraźnie widać palec, włosy, coś białego i całkiem sporego, więc możliwe, że oko no i dużo krwi :P Wikipedia znowuż podaje, że to włosy i zęby (ja zębów dopatrzyć się tam nie mogę). A prawda jest taka, że to kupa niewyraźnego gó*na, w którym każdy będzie widział coś innego - kolejny sposób, żeby wywołać między widzami dyskusje i sprowokować powstawanie różnych teorii ;)

inferno_22

Oglądałem wczoraj wersje fhd na tv , i klatka po klatce przyjżałem się dokładnie , i faktycznie wikipeda nie kłamie, są tam zęby i troche włosów, widać do dokładnie dopiero jak Heather całkowicie na chwile otworzy paczke, bo na początku cały zakrwawiony ząb przypomina różne rzeczy, dodatkowo zwróćcie uwagę na zakrwawiony materiał w krate , który naokoło zawartości daje mylny obraz jakiś flaczków. Tak czy inaczej to zęby we krwi z której też wystają kłaczki włosów.

Movie_boy

Aha i jeszcze zapomniałem wspomnieć że istotne rzecza w tej kwesti jest zblirzenie kamery które daje efekt czegoś większego niż jest faktycznie, a tak naprawde paczka była mała, jak ją Heather rozwijała to była jak połowa jej dłoni.wiec nie mogło to być nic duzego jak serce albo język.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones