PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 124 263
oceny
6,3 10 1 124263
5,9 20
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

Gdy okazało się, że zgubili mapę i natrafili na pierwszy strumyk, dlaczego do diabła nie szli wzdłuż niego zgodnie z kierunkiem, w który płynęła woda? Prędzej czy później doszliby do większej rzeki, a potem, jeżeli dalej by byli zagubieni, doszliby do jeszcze większej rzeki itd. Wyjaśnijcie mi to, bo to pierwsza myśl, jaka mi wpadła do głowy, jak zobaczyli strumyk. xD

ocenił(a) film na 10
thomasward

Film widziałem już dawno, ale z tego co pamiętam jeden z nich zasugerował, żeby pójść inną drogą. Nie wzdłuż rzeki a dalej w głąb lasu. To o czym tu piszesz, czyli pójście zgodnie z ruchem rzeki byłoby jedynym, rozsądnym ruchem, w pełni się z tobą zgadzam. Wszędzie tam gdzie jest rzeka jest cywilizacja(miasto/miasteczko/wieś), zaś większość metropolii położona jest w pobliżu wielkich rzek, jak Warszawa nad Wisłą itd. Nawet pierwsze, starożytne cywilizacje zawsze powstawały nad wielkimi rzekami jak np Egipt nad Nilem. Idąc dalej tym tropem, tak jak wspominałeś wcześniej czy później musieliby trafić na jakąś wioche, miasto czy choćby na pierwszego lepszego człowieka, byleby tylko wezwał zbawienna pomoc i uratował im życie

ocenił(a) film na 10
thomasward

I tak wróciliby w to samo miejsce :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones