PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847}

Blair Witch Project

The Blair Witch Project
6,3 124 286
ocen
6,3 10 1 124286
5,9 20
ocen krytyków
Blair Witch Project
powrót do forum filmu Blair Witch Project

Zawiodłem się

ocenił(a) film na 4

Słyszałem ogrom pozytywnych opinii o tym filmie w internecie, ludzie wychwalali go na wszystkie możliwe sposoby dlatego strasznie się na niego napaliłem i postanowiłem sobie, że muszę go obejrzeć za wszelką cenę i... zawiodłem się.
Film strasznie mnie znudził, obejrzałem go do końca dopiero za drugim razem (za pierwszym podejściem usnąłem gdzieś tak w połowie filmu). Pomimo, że jest krótki, dłużył mi się w nieskończoność. Nie wywołał u mnie żadnych emocji - strachu, niepokoju, zaciekawienia - kompletnie nic, wyjątkiem jest bardzo dobra ostania scena, która według mnie jest jedynym plusem tego filmu. Blair witch project jest po prostu co najwyżej średnim amatorskim filmem i nie ma sensu doszukiwać się w nim żadnych teorii jak to co niektórzy robią. Nie rozumiem jego fenomenu. Wystawiam ocenę 5/10 tylko ze względu na ostatnią scenę i na to, że to właśnie on zapoczątkował modę na konwencę found footage.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones