PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789433}
6,8 2 647
ocen
6,8 10 1 2647

Blame
powrót do forum filmu Blame!

Nawet ujdzie

ocenił(a) film na 6

Nie mam doświadczenie w ocenianiu anime więc się nie wypowiem, nawet mi się spodobało ale anime jest dla mnie męczące wzrokowo, te animacje mnie męczą trochę. Fabuła bardzo fajna, spodobała mi się i to w zasadzie tyle co umiem na ten temat powiedzieć, bo nie wiem jak się ocenia anime jakiekolwiek. Podczas seansu coś mnie szczypało w ustach, to chyba mój uraz do jakiegokolwiek anime, mimo że nic mu nie zarzucam, po prostu anime do mnie nie trafia. Wyczekiwałem z niecierpliwością koniec ale nie mam filmowi nic do zarzucenia i nie nudziłem się ze względu historii tylko po prostu wynika to z mojej jakiejś nieświadomej niechęci do jakiegokolwiek anime.

ocenił(a) film na 8
ensom451

Właśnie uważam że nie było takich typowych '' dziwnych '' momentów jak na anime przystało. Nie obejrzałem zbyt wiele anime żeby mieć jakieś dobre porównanie ale jak nie ma takich sytuacji jak pokazują okejki, dziwnie się zachowują, to uważamże film wtedy ogląda się super. Tak jak ten ciekawa historia i wszytsko spoczko i ładnie wygląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones