PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432110}

Blask tęczy

A Shine of Rainbows
7,4 2 457
ocen
7,4 10 1 2457
Blask tęczy
powrót do forum filmu Blask tęczy

Film tylko i jedynie ma taką ocenę, ze względu na ilość osób, którzy ten film ocenili. Według mnie
ocena za wysoka. Film niczym się nie wyróżnia, gra aktorska okropna, cała historia banalna, a ten
dzieciak, który grał Tomasa był strasznie denerwujący. Jedyny plus, to krajobrazy. Można
powiedzieć, że byłam zmuszona do obejrzenia tego filmu, ale już na pewno do niego nie wrócę.
Szkoda, że ma tak wysoką ocenę, na którą nie zasłużył.

Hadley

Ja wręcz przeciwnie, chciałabym mieć na DVD ten film. Twą wypowiedź zamieniłabym na antonimy.

ocenił(a) film na 6
Hadley

Zgadzam sie z tobą. Gra aktorska słaba, film za wysoko oceniony.

Hadley

Nie histeryzuj jakby ci misia zabrali. Wielkie mecyje , bo się film widzom podoba.

ocenił(a) film na 4
HRA

Histeryzuję? Chyba już nie odróżniasz tego od wyrażenia własnej opinii :)

Hadley

Idąc twoim chorym tokiem rozumowania mamy dać temu filmowi 1/10 bo nie spodobał się tobie ?

Ogarnij się dziewczyno !

ocenił(a) film na 4
tomucho77

Widocznie idziesz nie moim tokiem rozumowania. Film nie zasługuje na średnią powyżej 7, co najwyżej na 4. Czy ja gdzieś napisałam, że macie wystawiać 1? Ja sama oceniłam ten film na 4 :). Sam się ogarnij i naucz się czytać ze zrozumieniem. A film oceniło TYLKO 238 osób, więc średnia nieadekwatna do ogółu filmu.

ocenił(a) film na 8
Hadley

moim zdaniem - za co tak wysoka ocena? Za emocje. I piękne pokazanie osoby, której już nie ma. Zmieniłam ocenę z 8 na 9 po tej dyskusyjce...

ocenił(a) film na 4
Dobraduszka

Fajnie, cieszę się :)

ocenił(a) film na 8
Hadley

I takie słoneczne dyskusje lubię :-).

ocenił(a) film na 10
Dobraduszka

jeśli ktoś ocenia na 4 to mnie nice nie pozostaje tylko zmienić ocenę z 9 na 10 :) bo film mi się naprawdę podobał!!! ;)

użytkownik usunięty
Hadley

Co to znaczy, że średnia jest nieadekwatna do ogółu filmu??? Albo "Film tylko i jedynie ma taką ocenę, ze względu na ilość osób, którzy ten film ocenili"?
Po prostu po film sięgnęła nieliczna garstka filmwebowiczów, która akurat lubi takie kino i uznała, że film jest dobry. Może trochę przesłodzony tą tęczą, ale poza tym ciepły i i pozytywnie nacechowany. A średnia arytmetyczna, to średnia arytmetyczna. Nie zależy od ilości ocen :D Domyślam się, że chciałaś napisać, że ocena wg Ciebie jest niereprezentatywna ze względu na małą próbę, tu się mogę po części zgodzić, choć uważam, że ponad 500 ocen to już dużo.

ocenił(a) film na 9
Hadley

Dlatego że to po prostu świetne kino - piękna, ciepła, wzruszająca historia - film daje mega pozytywnego kopa, pozwala choć na chwilę oderwać sie od parszywej rzeczywistości jaka nas otacza....

użytkownik usunięty
Hadley

tak, krajobrazy piękne, kostiumy i scenografia w sumie też ok. film bardzo przeciętny, ogląda się jak niemiecki serial. no i ta wieczorynkowa muzyka. ;-))

ocenił(a) film na 7

Muszę przyznać Wam rację: jest naiwny i przekoloryzowany. Ale może właśnie tych kolorów czasem nam potrzeba? Za nie i za wzruszenia oceniłam go na 7.

ocenił(a) film na 7
Hadley

Connie Nielsen grała swietnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones