PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594435}
5,9 5 065
ocen
5,9 10 1 5065
Bleach
powrót do forum filmu Bleach

Gdzie zobaczę?

ocenił(a) film na 8

Macie jakieś info gdzie będzie można zobaczyć ten film?????

ocenił(a) film na 6
nikachan

Podłączam się pod pytanie.

Karolexification

Właśnie odpalam na Netflix...

ocenił(a) film na 7
nikachan

Póki co film dostępny głównie tylko w krajach Azjatyckich, do tego w niektórych kinach w Kanadzie, USA oraz UK. Póki co trzeba czekać aż wyjdzie jakaś wersja na internecie, ale to pewnie będzie ze słabą jakością to żeby dostać dobrą jakość będzie trochę poczekać, zwłaszcza, że film dopiero co wyszedł.

ocenił(a) film na 8
Sneakysu

Umieram z niecierpliwości! Daj cynk jak już się pojawi jakaś wersja, proszę :)
Ja tez będę na bierząco sprawdzać :)

nikachan

Od września na Netflix

ocenił(a) film na 8
jarek_dziekan

Cudnie dziekuje‼️

ocenił(a) film na 5
nikachan

dobrze, że netfix ma wersje językowe do wyboru, bo tak złego polskiego dubbingu jak ten z trailera bleacha to jeszcze nie słyszałem.

ocenił(a) film na 8
suchy2808

Nie widziałam trailera z dubbingiem. Przecież to grzech

ocenił(a) film na 5
nikachan

https://www.netflix.com/pl/title/80217733
tu możesz obejrzeć i złapać się za głowę, że tak źle jeszcze nie było.
Swoją drogą mam nadzieję, że ten film dostanie kontynuacje - może liveaction z anime często wypada słabo, ale arc z uwolnieniem Rukii chętnie obejrzę.

ocenił(a) film na 8
suchy2808

Masz racje złapałam się za głowę jak to zobaczyłam - doslownie

jarek_dziekan

Mój boże nie... netflix wydał to albo z audio polskim, albo niemieckim.... nie mogli dodać japońskiego? :/ Edit: jest z lektorem.... Ulga

DarkAnghelus

Jest do wyboru japoński.

ocenił(a) film na 1
joker_mroczny_rycerz

Nie ma. A przynajmniej ja na Netflixie nie miałam takiej opcji.
Albo polski - japoński w tle, lektor polski na przedzie
Albo niemiecki dubbing.

Nie miałam do wyboru po prostu japońskiego. A szkoda.

ocenił(a) film na 5
elen_amarth

Jest japoński do wyboru, tylko później dodali.

ocenił(a) film na 1
Gotenks

To tego to ja już nie rozumiem. Dzisiaj jeszcze koło 10/11 jak się zabierałam za oglądanie nie było. Teraz - ok już jest. Logiki Netflixa nie pojmę. Rozumiałabym jakby chodziło o opóźnienie przy dodawaniu polskiej wersji językowej czy nawet polskich napisów (bo są tam filmy tylko w oryginalnej wersji), ale japońskiej!?

ocenił(a) film na 8
nikachan

Już jestem po seansie i się czuje nienasycona, czekam na kontynuacje... musi być po prostu musi!! Język japoński na netflix jest wiec rewelka.
Teraz to zacznę od początku odcinki ogladac bo tak mi się wszystko przypomniało, ze zatęskniłam

ocenił(a) film na 8
nikachan

Ja nie oglądałem anime, ani nawet nie za bardzo wiedziałem, że coś takiego jak Bleach istnieje. Ale film mi się podobał bardzo i również liczę na kontynuację :P

nikachan

Film jest dostępny z lektorem w jakości 720p. PW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones