PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4244}

Bliźniacy

Twins
6,2 38 994
oceny
6,2 10 1 38994
5,2 8
ocen krytyków
Bliźniacy
powrót do forum filmu Bliźniacy

Film co najmniej dobry!

użytkownik usunięty
Karolexification

Lekki, łatwy i przyjemny i +dla Kelly Preston

Tak Kelly Preston wymiata! Perfect figura i słodka buzka, choćby dla tych kilku momentów w których się pojawia warto obejrzeć ten film:)

ocenił(a) film na 8

o tak!

ocenił(a) film na 8
Karolexification

moim zdaniem film zasluguje na 8 ;) lubię lubię lubię

ocenił(a) film na 6
Alicjafilmweb

Film bardzo przyjemny, Arni robi glupie miny DeVito jak zwykle swietny. Jest milo, zabawnie - i o to chodzi.

ocenił(a) film na 8
Alicjafilmweb

Ja też!

ocenił(a) film na 6
Karolexification

A co 6 to zła średnia, przecież to nie arcydzieło. Poza tym mógłby mieć spokojnie 7 za DeVito, niestety Arni psuje to.

chemas

Co to znaczy Arni psuje to ? Właśnie ma tu grać takiego uczonego głupka ! Film spokojnie na siódemkę. A co do arcydzieła. Arcydzieło jest tylko jedno. Ojciec Chrzestny ! Po nim długo, długo nic. I pewnie już go nic nie przebije.

ocenił(a) film na 6
katana57

Każdy ma jakieś tam awoje arcydzieło, natomiast jeśli chodzi o Arniego, nie pasuje do tego typu filmów.

chemas

"niestety Arni to psuje"

Fakt, ledwo co w Predatorze i Uciekinierze się "rozluźnił", a tu znów musiał być takim trochę sztywniakiem. :/

ocenił(a) film na 6
Ziomaletto

Właśnie. Arni nie pasuje do ról komediowych. Jego próbowanie bycia zabawnym jest denerwujące. Arni jest sobą dopiero w filmach akcji

ocenił(a) film na 7
Karolexification

Zgadzam się z Tobą. Troszkę lepszą średnią powinien mieć.

ocenił(a) film na 8
Karolexification

Oczywiście, zawsze przyjemnie się go ogląda, wesoła, lekka komedia

ocenił(a) film na 6
Super_Monisia

Każdy ma inne zdanie, dla mnie po iluś tam obejrzeniach, ta komedia stała się nudnawa.

ocenił(a) film na 8
chemas

Wiadomo, po którymś tam razie zna się ją na pamięć, możliwe, że dlatego

ocenił(a) film na 7
Karolexification

Dokładnie, niska ocena jakby ludzie zapomnieli jak się śmieli za tym pierwszym i drugim razem oglądając ten film;)

ocenił(a) film na 6
TrefnaPanna

Cóż, ja troszeczkę śmiałem się przy pierwszym obejrzeniu, zaś przy kolejnych razach coraz mniej. Po ostatnim obejrzeniu stwierdziłem, że wystarczy. Nie twierdzę, że komedia jest zła. De Vito jak zawsze rewelacyjny, ale Szwarcuś mi tu nie pasuje.

ocenił(a) film na 8
chemas

Szwarcuś sprawdza się w rolach komediowych

ocenił(a) film na 8
Karolexification

Minimum o 1 pkt za niska jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones