PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107590}

Bliżej

Closer
7,2 104 698
ocen
7,2 10 1 104698
7,2 28
ocen krytyków
Bliżej
powrót do forum filmu Bliżej

Julia zamiast Cate

użytkownik usunięty

Z ciekawostek można się dowiedzieć, że rolę Anny początkowo miała zagrać Cate Blanchett ale przeszkodziła jej ciąża, więc w roli tej obsadzono Julię Roberts. Cieszę się, że tak wspaniałą aktorkę, jaką jest Cate Blanchett, ominęła ta cała farsa.

ocenił(a) film na 4

Nie znam tej aktorki ale nikomu źle nie życzę, więc również się cieszę

użytkownik usunięty
werhej

Za Julią nie przepadam. Nie podoba mi się ani jako aktorka, ani jako kobieta.

ocenił(a) film na 7

scenariusz moim zdaniem zdecydowanie bardziej nadaje się na sztukę niż na film. najpierw widziałam w teatrze i choć gra aktorska zdecydowanie bardziej podobała mi się w filmie, to jednak to jest głównie historia opierająca się na relacjach. a kiedy nie oczekuję obrazów, muzyki i efektów, tego wszystkiego, co wnosi kino, chyba wolę teatr do takich... opcji scenariuszowych

no ogólnie nieźle, ale bez szału

użytkownik usunięty

Cate Blanchett ze swoją chłodną, wyrazistą urodą bardziej by mi pasowała do tej roli. Alice wyglądała na młodą, naiwną dziewczynę i tym przyciągała uwagę, natomiast Anna grana przez Julię była zupełnie bez wyrazu.

ocenił(a) film na 9

A ja się cieszę, że Julia mogła znowu zabłysnąć:) Wszyscy czterej zresztą zagrali bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 9

może wtedy zrozumiałabym dlaczego Jude tak chciał do niej wrócić. Jak dla mnie Julia to średnio pretty woman.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones